2733
2739
عنوان

چقدر ازش بدم اومد😒😒😒 + شات

1490 بازدید | 84 پست

رلمه با هم قهریم 

تو دیوار اگهی واسه کارش زده طرف دختره داره باهاش چت میکنه 

چقدر از لحن حرف زدن خودمونیش بدم اومد 

بالاترم دختره گفته بود پولام خرج شد نمیتونم خرید کنم ازتون رلمم گفته بود اصلا قابلتو نداره عیب نداره انشالله پولتون ب خیر و خوشی خرج شده باشع😐

نظرتون؟؟؟

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هوله

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2740
بیزینسشه منم نامزدم انقدر خوب با مراجعه کنتده هاش برخورد میکنه اگ ب اینا بود خو باید جدا میشدم😐😂

شاتو ببین

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2706