2733
2734

مشکلی توی زندگیتون ایجاد شده ؟

این عادت رو از مجردی داشته؟

بعد تاهل کمتر نشده ؟

اگه یه خواستگار بگه با دوستاش ارتباط زیادی داره و مسافرت و اینا می‌ره ،میتونه مشکل ساز باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جواب اخرین سوال این خواستگار به درد نمی خوره حتی اگه کل وجودش طلا باشه

شما تجربه داشتین توی این زمینه ؟

آخه من گفتم شاید چون مجرد بوده و سرگرمی دیگه ای نداشته با دوستاش بوده

البته خودش می‌گفت مدیریت شده هست ارتباطش با دوستاش 

اصلا و ابدا  دورش یه خط قرمز بکش و دیگه بهش فکر نکن مرد رفیق باز آدم رو پیر میکنه

وقتی میگه اوقات فراغتش رو با دوستاش میگذرونه و سالی یکی دوبار هم باهاشون مسافرت زیارتی میره ولی میگه ارتباطش بعد تاهل مدیریت شده هست هم نشون دهنده ی رفیق بازیه ؟

شما تجربه داشتین توی این زمینه ؟ آخه من گفتم شاید چون مجرد بوده و سرگرمی دیگه ای نداشته با دوستاش ب ...

اره من از بابت رفیق بازی طرف مقابلم خیلی صدمه دیدم

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
وقتی میگه اوقات فراغتش رو با دوستاش میگذرونه و سالی یکی دوبار هم باهاشون مسافرت زیارتی میره ولی میگه ...

نمیدونم

با این چیزا معلوم‌نمیشه

باید باهاش معاشرت کنی یه مدت باهاش باشی تا بفهمی چجوریه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740
وقتی میگه اوقات فراغتش رو با دوستاش میگذرونه و سالی یکی دوبار هم باهاشون مسافرت زیارتی میره ولی میگه ...

عزیزم هیچکس بعد ازدواج عوض نمیشه شما خودت میتونی یهو رفتارتو تغییر بدی؟کسی ک الان روبه روته تا سالها همونه شاید ی تغیرر ریزی بکنه ولی عوض بشو نیست من تجربه شوهر رفیق بازو دارم خونتو تو شیشه میکنه ردش کن بره وقتی اینقد رک امده اینو گفته بدون خیلی چیزارو قایم کرده 

اره من از بابت رفیق بازی طرف مقابلم خیلی صدمه دیدم

به نظرتون چه سوالاتی ازش بپرسم که مطمئن بشم رفیق باز هست یا نه با توجه به تجربه تون 

کدوم رفتارای یه رفیق باز اذیت کننده هست ؟چیکار میکنن؟

من چون تجربه ش رو نداشتم درکی از این موضوع ندارم 

ممنون میشم راهنمایی کنید 🌸

به نظرتون چه سوالاتی ازش بپرسم که مطمئن بشم رفیق باز هست یا نه با توجه به تجربه تون  کدوم رفتا ...

یه کلام ادم رفیق باز خیلی راحت تورو به رفیقشم میفروشه خانواده و زنو بچه حالیش نمیشه هیچ وقتم بزرگ نمیشه خودتو بدبخت نکن

عزیزم هیچکس بعد ازدواج عوض نمیشه شما خودت میتونی یهو رفتارتو تغییر بدی؟کسی ک الان روبه روته تا سالها ...

به نظرتون چه سوالاتی ازش بپرسم که مطمئن بشم رفیق باز هست یا نه با توجه به تجربه تون 

کدوم رفتارای یه رفیق باز اذیت کننده هست ؟چیکار میکنن؟چی بپرسم که بفهمم اون رفتارایی که آقایون رفیق باز دارن رو داره یا نه و اینکه در چه حد رفیق باز هست؟

من چون تجربه ش رو نداشتم درکی از این موضوع ندارم 

ممنون میشم راهنمایی کنید

به من گفت شما مشکلی دارید همسر آینده تون به صورت مدیریت شده با دوستاش هم ارتباط داشته باشه

یه کلام ادم رفیق باز خیلی راحت تورو به رفیقشم میفروشه خانواده و زنو بچه حالیش نمیشه هیچ وقتم بزرگ نم ...

اوه چه بد!

مرسی از راهنماییتون 

منم از مرد رفیق باز بدم میاد ولی مشکل اینه نمیدونم چه طور متوجه بشم ایشون رفیق باز هست یا نه 

چون اینطور که ایشون گفتن فکر کردم در حد یه ارتباط ساده با دوستاشون هست 

به نظرتون چه سوالاتی ازش بپرسم که مطمئن بشم رفیق باز هست یا نه با توجه به تجربه تون  کدوم رفتا ...

ادم رفیق باز اولویتش  رفیقاشه مثلا تو پول لازمت باشه رفیقاشم پول لازم باشن ،پولو میده ب رفیقاش.

بیشتر وقتشو با رفیقاش میگذرونه خوشیاش با اوناس بدیاش با تو ،حالا شاید کمی شدتش بیشتر باشه شایدم کمتر ولی درکل خیلی برای ی زن ک میخواد مرکز توجه شوهرش باشه ازار دهندس 

با سوالو این چیزام متوجه نمیشی چون خودش این بحثو مطرح کرده قطعا برای سوالات احتمالی امادس و میدونه چجوری جواب بده ک شما زده نشی 

2706