2737
2734

من عاشق ارایش کردن و روتین کامل برای مو و پوستم اینو همه میدونن🍦

همیشه چیزاییو که میدونم خوبه توی سایت میگم چه تاپیک خودم چه کامنتا

یه مدت کانسیلر میچانو و مای و آرت اسکین استفاده میکردم بااینکه خوب بودن ولی همش میترسیدم که هرروز بزنم چون محصولات ارایشی به هرحال ضرر خودشونو دارن

داروخونه بهم یه ضد افتاب رنگی مخصوص دور چشم معرفی کرد که عاااالی بود واقعا

من باشگاه میرم هرچی عرق میکنم اصلا تکون نمیخوره(با پودر فیکسم فیکسش میکنم)

سبکه کاور بالایی داره حجمش هم عالیه

با یه نقطه کوچیک ازش کلی کاور بهتون میده

اگه شماهم مثل من هرروز ارایش میکنین بجای کانسیلر از این بزنین با خیال راحت

ولی ضد افتاب کل صورتو فراموش نکنین☀️

هستین عکسشو بذارم؟

💖💍متعهد به شاهزادمم با اسب سفیدش💍🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
هستم ولی میشه بگی کانسیلر ب چه دردی میخوره؟🙂

نقاط تیره پوست مثل تیرگی دور چشم رو روشن میکنه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

دارمش راضیم ازش 

فقط نمیدونم برا شما میلیا زد یا نه یه مدت که هرروز استفاده میکردم چربیش اذیت میکرد میلیا زدم 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
هستم ولی میشه بگی کانسیلر ب چه دردی میخوره؟🙂

کانسیلر دوتا کار داره

یک اینکه تیرگیای صورت رو میشه باهاش کاور کرد مخصوصا زیر چشم

دو اینکه برای برجسته سازی یا روشنی دادن به قسمتهایی که میخوایم توی میکاپ کامل صورت روشنتر بنظر بیاد چنددرجه روشن تر از رنگ فون استفاده میکنیم

💖💍متعهد به شاهزادمم با اسب سفیدش💍🌈
2706