2752
2734

چه همه فاز برداشتن رفتن رو منبر 😒تک تک شما اگه با یه دختر سن بالا مجرد دعواتون بشه زرتی همین کلمه زشت رو بکار میبرید   

همه تو مجازی باکلاس و روشن فکرن ولی تو جامعه متاسفانه این فرهنگ زشت هست و خواهد بود

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت زنی و به هم جنس خودت توهین میکنی؟خجالت بکشید ترشیده یعنی چی😐 تقریباً یه بیست سالی هست چنین لغت و صفت چرتی رو به کار نمیبرن حداقل تو شهر ما🦦

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
حالا کسی نه چیزی بم گفته نه نگران حرف مردمم ولی خودم حس میکنم ادم سنش بره بالا خیلی چیزارو از دست م ...

۳۳ ساله مجردم اصلا هم احساس شرم و خجالت و از دس دادن ندارم

قسمتم نبوده واقعا نبوده هیچ شرایط سختی هم نذاشتم سر راه خواستگار 

مثل خیلیا ک قسمتش ن طلاق و بچه دار نشدن هست

این صفات هم دل آدم میشکونه

طرف ما از ۳۵ ببعد بود قبلا اما الان پیر و جوون به این نتیجه رسیدن دختر خونه باباش بمونه بهتره تا بره ...

این حرف که خیلی زشت و بی معنیه واقعا درست میگی

ولی مگه میشه یکی همیشه خونه پدرش بمونه

خزارتا نیاز عریزی چی میشه پس؟؟؟ حس متعلق بودن به کسی

حسی دوست داشتن و دوست داشته حس

حس مادری

نیاز جنسی؟!!!!!

حالا کسی نه چیزی بم گفته نه نگران حرف مردمم ولی خودم حس میکنم ادم سنش بره بالا خیلی چیزارو از دست م ...

نارادت نشیا

ولی اینهمه پسر مجرد سن بالا هست چرا اونا خجالت نمیکشن از مجرد بودنشون؟

یه درصد فکر کن شاید خیلی ها خواهر یا دختر این سن داشته باشن ،،، یا اصلا خودشون ببینن دلشون بشکنه ! ...

وا . خب من همه جا شنیدم 30 به بالا . بعدشم کلا خیلی لحن بدیه ترشیده اینا

این حرف که خیلی زشت و بی معنیه واقعا درست میگی ولی مگه میشه یکی همیشه خونه پدرش بمونه خزارتا نیاز ...

یعنی میگی دختری ک خواستگار براش نمیاد یا خوشگل نباشه چ غلطی بکن ک مجرد باید تا آخر عمر بمونه

۳۳ ساله مجردم اصلا هم احساس شرم و خجالت و از دس دادن ندارم قسمتم نبوده واقعا نبوده هیچ شرایط سختی ه ...

میدونم

ولی واقعا ازین حسا نداری که دلت بخواد ازدواج کنی

دیگه در بهترییین شرایط باز کمبود رفع نیاز جنسی حس میشه!

2706