2752
2734
عنوان

مامانایی ک دوتا بچه دارن بیان

351 بازدید | 11 پست

دختر بزرگم۴ سال و ۸ اهشه دختر دومم ۱۴ ماهشه همیشه فک میکردم باهم بازی میکنن باهم بزرگ میشن

اما از صب تاشب باهم دعوامیکنن سراسباب بازی دختر کوچیکم فقط جیغ میزنه اعصابم داغونه دلم میخواد رابطشون باهم خوب باشه پس چرامیگن اختلاف سنی کم بچه ها باهم جورن چرامن اینو حس نمیکنم

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

واقعا خستم کردن هرچی بزرگه برمیداره کوچیکه هم میخواد اگعندیم جیغ میکشه

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خخخخخخخخخخخ من دخترم 3 سالشه خیلی تو فکر آوردن دومی بودم دخترم تنهاست اما خوندم تنم لرزید

البته دخترای خواهرم دو سال و دو ماه تفاوت سنی دارن الان هم بزرگه 14 و کوچیکه 12 همیشه سر همه چی از جمله تمیز کردن اتاق و جمع کردن سفره و غیره بحثه ایناز اون شاکیه اون از این  گاهی خ عصبی میشم اما خب ما هم بچگی همین بودیم بزرگ شدیم درست شد

کی خوب میشن به نظرتون من دختربزرگم به شدت قابل انعطافه باشرایط خودشو وفق میده اذیت نمیکنه اماهمش کوچیکه اذیتش میکنه موهاشو میکشه وسایلشو ازش میگیره

دخترم هشت ماهه ست پسرم دو ساله . فعلا که تنها مشکلم اینه که پسرم هر چی دست دخترم باشه ازش میگیره ! وگرنه با هم خوبن با زبون خودشون با هم حرف می زنن چند ساعت پیش هم نباشن بعدش خیلی ذوق نشون میدن از دیدن هم . کلا باحاله 

حق نه دادنی است و نه گرفتنی ! حق خوردنی است و برای بقا مفید ...!