2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارکس رو نمیدونم من مديکور استفاده میکردم و هیچ وقت هم کاذب نشد جوابش معمولا بی بی چک یک هفته بعد از موعد پریود جواب رو نشون میده ولی اگه خواستی زودتر جواب رو بدونی برو آزمایش بده

اخه من ی بار بعد ۱۴روز زدم دوخط کمرنگ انداخت نیم ساعت بعدش پری شدم

بعضی اوقات کیست یا عفونت باعث میشه مثبت کاذب باشه

اگه هیچکدوم از اینا نبوده احتمالا بارداری شیمیایی داشتی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بعضی اوقات کیست یا عفونت باعث میشه مثبت کاذب باشه اگه هیچکدوم از اینا نبوده احتمالا بارداری شیمیایی ...

یعنی چی

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
مارکس رو نمیدونم من مديکور استفاده میکردم و هیچ وقت هم کاذب نشد جوابش معمولا بی بی چک یک هفته بعد از ...

دقیقا مدیکور برام مثبت الکی زد بعد نیم ساعت پری

یعنی لقاح انجام شده و تخمک بارور شده اما به دلایل ضعیفی تخمک یا اسپرم نتونسته خوب لانه گزینی کنه و بارداری صورت نگرفته

خیلی مواقع پیش میاد و بی خبر از بین میره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
یعنی لقاح انجام شده و تخمک بارور شده اما به دلایل ضعیفی تخمک یا اسپرم نتونسته خوب لانه گزینی کنه و ب ...

باید من چه کار کنم تا دیگه اینجوری نشه

باید من چه کار کنم تا دیگه اینجوری نشه

عزیزم یکی از پرسنل آزمایشگاه به من گفت نزدیک پریودی هرمونها بهم میریزه ممکن مثبت کاذب نشون بده شما صبر کن اگه عقب انداختی بیبی چک بزن

عزیزم یکی از پرسنل آزمایشگاه به من گفت نزدیک پریودی هرمونها بهم میریزه ممکن مثبت کاذب نشون بده شما ص ...

مرسی خانمی