2733
2739
عنوان

من خیلی نسبت به ادمای دورم حسودم...

332 بازدید | 21 پست

نمیدونم شماهم اینجوری هسید یا نه دلم میخاد اون ی نفر فقط برا خودم باشه فقط با خودم دوست باشه بیزون بره من میدونم خودخواهیه ولی سر همین خیلی تنهام 💔

شد شد نشد خودمو از رو مبل پرت میکنم پایین😐😂

نه نیستم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم یه دوست اینجوری داشتم :/ واقعا هم آخرش تنها شد چون اومد تو اکیپ یکی یکی بچه هارو پخش میکرد تا فقط بایکیمون بمونه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2728
اگه حسودی بیا ترفند یادت بدم هروقت خواستی به کسی حسودی کنی یا حرف بد بزنی از نقاط مثبتش بگو خوبیاشو ...

ب کسی حسودی نمیکنم 

فقط دلم نمیخاد ب غیر من با کسی باشه 

2740
وایی من دوستم همین طوریه بعد خودش میره با بقیه دوست میشه به منم فش میده   خیلی بده اصلا اینطور ...

من اگ با کسی رفیق شم فقط با خودم باشه تا تهش باهاش هستم با بقیه هم گرم نمیگیرم 💔😐

الانم که عروس شدم فکرش میکنم قراره بعد از من عروس بیاد و بشه جاری یه جوری میشم احساس میکنم دیگه پیش پدرشوهر مادرشوهر تک نیستم...

ولی خیلی دارم سعی میکنم اینو از خودم بیرون کنم و کمی موفق شدم...

هنوز خیلی مونده تا برادرشوهرم ازدواج کنه و به همین دلیل کم کم دارم اینو از خودم بیرون میکنم و هرچی این حس، در درون من کمرنگ تر میشه احساس بهتری پیدا میکنم

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
من اگ با کسی رفیق شم فقط با خودم باشه تا تهش باهاش هستم با بقیه هم گرم نمیگیرم 💔😐

رفیق دوران راهنماییم اینطوری بود حتی اذیت میشد با یکی دیگه حرف بزنم😶دیگه کم کم ازش دور شدم...هم خودش اذیت میشد هم من

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
رفیق دوران راهنماییم اینطوری بود حتی اذیت میشد با یکی دیگه حرف بزنم😶دیگه کم کم ازش دور شدم...هم خود ...

اره دیگه منم بخاطر همین هیچ دوستی ندارم

2706