2733
2734
مامان.بابایی.بیا.بده.جیش.اتاق.تاتا.تو تو

هرکس گفته ببر اشتباه کرده که گفته.

اینا چیزای خوبیه که میگه

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۶.۷ تا کلمه میگه اما نه اینکه همیشه حرف بزنه.همشون نامفهومن

مثلا کلمه مامان بابا آب رو واضح نمیگه؟ این کلمات رو باید بتونه بگه. اگر نمیگه باهاش کار کن خییییلی خیییلی صحبت کن باهاش. رو پات بشون مستقیم ب چشماش و صورتش نگاه کن کلمات آسونو براش تکرار کن تا بگه. کتاب زیاد بخون براش. مناسب سنش کتاب های مقوایی که پاره نمیشن و جذاب هستن زیاده. تلویزیون و گوشی رو صفر کن

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
گفتار درمان یا اطفال

ب نظرم از دکتر خودش دکتر اطفال کمک بگیر .

بین غذا خوردن یا تو بازی و ... ازش بپرس ازش بخواه اسمش چیه 

چی دستته 

بازی میکنی چی داری 

و...‌ 

کنار بازی کلماتش بیشتر کن . نگران نباش لااقل ۲ سال بشه شاید مثل خیلی بچه ها سابقه خانوادگی این کوچولو دیر زبون باز کنه 😅 ولی اونقدر حرف بزنه بگید وای سرم رفت 

عزیزم هیچ دو بچه ای شبیه بهم نیستن حتی بچه های خودتون پس ب حرف هیچکس گوش نده فقط تا میتونی برای گل دخترت کتاب بخون و بزار با بچه های هم سنش ارتباط بگیره توی پارک خانه کودک و.. و گوشی و تلویزیون رو اگر میتونی براش حذف کن کمتر از ۳ ماه بهت قول میدم از نتیجه تعجب کنی موفق باشی عزیزم

مثلا کلمه مامان بابا آب رو واضح نمیگه؟ این کلمات رو باید بتونه بگه. اگر نمیگه باهاش کار کن خییییلی خ ...

چرا اونا رو میگه مثلا میگه بابایی تا تا بقیه جمله نا مفهومه

خیلی تلوزیون میبینه تو خونه تنهاست

دیروز خیلی باهاش کار کردم‌ بالاخره گفت مامان

پسر من ماما بابا اب رو کامل میگفت 

به ماست میگفت  ما

کلمات نامفهوم زیاد دارن

زوده هنوز براش کتاب قصه زیادبخون و شمردهشمردهبخون

سی کن شعر های سنشو بخونی 

دختره

اصلا نگران نباش

تا ۳ سالگی راه داره.

به هیچ عنوان نبرش.

دختر من از ۲ سال و نیم دیگه خیلی کلمه هارو میگفت ولی منو شوهرم متوجه میشدیم.

امان از حرف بقیه که پوستمون رو می کنه.

بیخیال باش و بگو کاملا رفتارش و روندش طبیعیه اینو با جدیت بگو و اجازه نده در مورد بچت کسی حرف بزنه

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.

کتاب خیلی خوبه 

کتاب بخون براش 

کتاب تصویری حمومی  

بگو داستان بگه 

نمایش با عروسکا 

میتونی عروسک پارچه ای یا انگشتی حیوانات بگیری یا آدما  بزاره دستش بازی کنه 

خیلی چیزا میشه فقط یکم وقت و حوصله میخواد .ب نظر شما مامان مهربون با پدرش میتونید اینم کوشولوعه نترس دیر نمیشه . ی بقیه هم اصلا توجه نکن 

ب نظرم از دکتر خودش دکتر اطفال کمک بگیر . بین غذا خوردن یا تو بازی و ... ازش بپرس ازش بخواه اسمش چی ...

دقیقا 

خانواده همسم خیلی نگران بودن و میترسیدن لال باشه الان انقدر پسرم حرف میزنه که بعضی وقتا میگن ساکت باش

منم میگم مگه نمیگفتیین لاله پس الان حق حرف زدن ندارین

2706