2733
2734

بستگی به دایره لغات خودبچه داره 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

چرا زوده

من خواهر کوچیکم ۳ سالش بود حرف زد کامل تا اون موقع خیلیا میگفتن باید بره گفتار درمان...

اصلا توجه نکن بهشون چون میخوان روی بچت عیب بزارن

خودت تو خونه باهاش حرف بزن راه میافته تا ۲،۳ سالگیش ان شاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی؟ کی گفته بچه رو ببری گفتار درمانی؟

اگه پسره، طبیعیه که دیر صحبت کنه.

بچهای من ۳ سالگی کامل حرف زدن

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.

من پسرم تا ۵ سالگی درست صحبت نمیکرد 

گفتار درمان هم بردم ۱ جلسه دیدم به درد نمیخوره

۱.چیزهایی رو که با اشاره میگه جواب نده.مثلا اب میخواد و لیوان رو نشون میده سریع بهش اب نده.بذار تقلا کنه برای فهموندن شما.۱یا۲بار بهش بگو چی میخوای آب میخوای.آب بدم و دفعه بعد هیچی نگو

۲.چندتا کاغذ خورد کن رو میز بریز و با حرف(پ.پَ.پا.)پخششون کن حرف پ گفتن یاد میگیره.بعد درحین فوت کردنشون بگو پا توپ.پتو.پر

۳.باهاش که بازی میکنی بگو زنبوره چی میگه ویززززززززززززززز   ز رو بکش چند بار تکرار کن

۴.تفنگ بازی بنگ بنگ یا کیو کیو.یا دررررررررررررر دررررررررررررر هم د و ر رو باهم میگی

۵.نقاشی و کاردستی خیلی خوبه

2706