2752
2734
عنوان

مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در مشهد

2965 بازدید | 10 پست

سلام دوستان مشهدی کسی مدرسه غیر انتفاعی خوب که زیاد ب بچه ها سخت نگیره و مذهبی نباشه اطراف کوهسنگی یا ابوذرغفاری احمدآباد سراغ داره؟

ممنون

سلام الهام جان.

من علی رو مدرسه بهار یاسین که امسال تازه باز شده نوشتم.

مدیر مدرسه اش رو می شناختم و بازرس آموزش پروررش بوده و مدرسه اش بازسازی شده و تمیزه و از همه مهمتر ظرفیت کلاساش کمه.

معلم کلاس اولش هم خانم عظیمی که 30 سال کلاس اول تدریس میکرده.

خیلی تحقیق کردم ولی مدارس غیر انتفاعی با این شرایط پیدا نکردم.

آدرسش هم بین پیروزی 16و 18.میدون سلمان هست

www.alijgar.persianblog.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با سلام من هم پسرم رو كه كلاس اول بود دبستان بهار ياسين ثبت نام كردم بسيار راضي هستم هم از معلم شون هم از مدير بسيار كادر با تجربه اي داره

به نظرم ارزش داره يكم دورتر مدرسه بره ولي خيالت از مدرسه بچه ت راحت باشه

آدرسشونم بلوار پيروزي -ميدان سلمان فارسي(دلاوران ١- پلاك ١)

موفق باشيد

سلام الهام جان. من علی رو مدرسه بهار یاسین که امسال تازه باز شده نوشتم. مدیر مدرسه اش رو می شناختم ...

سلام و احترام .امسال پسر مهر باید بره کلاس دوم.خانمی در مورد کلاس دوم از لحاظ معلم و....بهار یاسین اطلاعات دارین؟