2752
2734
عنوان

انتخاب شما کدوم آقاست؟؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 84 پست
اولی بالای ۱۰ سال دومی رو اشتباه تایپ کردم 5 سال بزرگترن 

بنظرم اختلاف سنی زیاد اونقدرام بد نیست

البته اگر واقعا فکر و اخلاقیاتتون به هم بخوره 

ولی کلا اونی که بیشتر به دلت نشسته رو انتخاب کن

آدم باید هیچ بشه تا به خدا برسه ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موافقم باهاتون❤️👌😍

آره عزیزم 

اگه هنوز هم شک داری با دومی چندبار کافه برو آشنا شو هم صحبت شوو باهم راجع به شرایط مدنظرتون صحبت کنید 

تا از تصمیمت مطمئن بشی 

این مراحل هم بهتره با مشورت خانوادت باشه و فامیل پخش نشه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
خانواده هاشون هم عالین مشکل خاصی ندارن ولی اولی یکم سن مادر و پدرشون بالاتره و معمولی هستن ولی دومی ...

وای همینی که گفتی من ترسیدم مادر شوهر من جوون هستش همش می خواد ازم تقلید کنه و 

فرهنگاتون چی؟ بهم میخوره؟جو خانوادشو میتونی تحمل کنی؟تربیت درست خیلی مهمه ها،وضع مالیشون عالیع از خو ...

اره فرهنگمون به هم میخوره کاملا شبیه هستیم خانواده هاشون مثل خودمن از لحاظ مالی هم کلا هر دو خانواده پولدار هستن ولی اینا خودشون هم با توجه به کارشون خیلی تلاش کرون و تا جایی که میدونم چیزایی که دارن از خودشونه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
ببین تو چه خانواده ای بزرگ شدن! هدفشون از ازدواج چیه؟ آینده رو چطور می بینند و چه برنامه ای دارند؟&n ...

تو این موارد هم شبیه هم هستن خانواده هاشون هم مثل هم هست ولی دومی کمی امروزی تر هستن

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
بنظرم اختلاف سنی زیاد اونقدرام بد نیست البته اگر واقعا فکر و اخلاقیاتتون به هم بخوره  ولی کلا ...

مرسی از راهنماییت 😍❤️

خودت چند سالته . شاغلی ؟

20 بله

آره عزیزم  اگه هنوز هم شک داری با دومی چندبار کافه برو آشنا شو هم صحبت شوو باهم راجع به شرایط ...

چند ماهه هر دو رو میشناسم فعلا کل خانواده رو در جریان نذاشتم خواستم اول مطمئن بشم 

مرسی عزیزم خیلی کمک کردی ممنونم 😍❤️❤️🙏

2706