2733
2734

مثلا کسی که خودش کاری که میگه رو نکرده ، بعد مارو مسخره کنه 

کاش یه آدم موفق مسخرم میکرد ناراحت نمی‌شدم 

یه آدمی که خودش تو اون جایگاهی که از دیگران انتظار داره باشه 

همه چیز آسون بدست نمیاد که

. مسیری رو که تجربشو ندارن ، هیچی از سختیاشو نمیدونن فقط بلدن حرف بزنن ...

نمی‌فهمن چطوریه تجربه نکردن فقط میفهمن که خوبه 

نمی‌فهمن که صبر میخواد تلاش میخواد حوصله میخواد روحیه میخواد  

هیچی نمی‌فهمن فقط حرف میزنن

نمیفهمم چرا با اینکه اینارو میدونی ولی بازم اهمیت میدی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون ماها هممون شرایطی که خودمون توش هستیم رو درک میکنیم اما شرایط بقیه رو نه 

ماها درواقعیت اصلا همدیگه و درک نمیکنیم یا خیلی کم درک میکنیم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2728
نمیفهمم چرا با اینکه اینارو میدونی ولی بازم اهمیت میدی؟

یوقتایی تو ذهنم میاد خیلی عصبی میشم دلم میخواد مجیورشون کنم خودشون اونکارو انجام بدن فقط برای یکروز تا بدونن چطوریهبعد اگر همون روز کم آوردن یا نتونستن خوب عمل کنن چنان بزنمشون که صدای سگ بدن اینقدر عصبیم 

یوقتایی تو ذهنم میاد خیلی عصبی میشم دلم میخواد مجیورشون کنم خودشون اونکارو انجام بدن فقط برای یکروز ...

خب اونا میدونن کاری که میکنی سخته 

و چون میدونن خودشون از پسش بر نمیان میترسن از اینکه تو تو اونکار موفق بشی 

چون موفق شدن تورو تحقیر خودشون میدونن

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان