2752
2734
عنوان

نا‌توانی جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 6615 بازدید | 197 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورش فاصله سنیشونه که در اینده خیلی بیشتر تو چشم میاد.مسلما اون خیلی زودتر پیر میشه 

متوجهم ولی دیگه ۱۱ سال گذشته وسوال چیز دیگه ایه

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

دقیقا هم سنیم.

میدونی مشکل چیه ما الان شور و هبجان هامون شروع شده اونا ن دیگه 

اونا الان ب فک جمع کردن پول و..... و

ولی ما الان نیاز ب محبت حال کردن و لذت بردن از زندگی داریم ولی از نظر اونا ما بچگانه فک میکنیم

2731

تو تاپیک قبل گفتی خیانت کرده نمیخوام نگرانت کنم حتما هنوزم داره به کارش ادامه میده چون کسی که ناتوانی داره و نمیتونه کاری کنه با هیچ کس نمیتونه نه فقط زن خودش

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
تو تاپیک قبل گفتی خیانت کرده نمیخوام نگرانت کنم حتما هنوزم داره به کارش ادامه میده چون کسی که ناتوان ...

نمیدونم از همینم میترسم ولی الان خیلی اوضاعش خرابه فک نکنم بتونه کاری کنه

نمیدونم چجوری بهش بگم

بهش بگو نیاز جنسی چیزیه ک همه دارن ومنم دوست دارم این نیازو باتوتامینش کنم،واین حق طبیعی منه که همسرم این نیازمنو براورده کنه، واگر مشکلی هم باشه به فرض تو تنها نیستی والان خیلیا تواین دوره این مشکلو دارن وراه حلش هم کسایی هستن ک تحصیل کردن تا به من وتو وامسال ما کمک کنن، 

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
2706