2733
2734
عنوان

من که آخر نفهمیدم یه عده میگن خودت آشنا شو به عده میگن نه اشتباهه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 50 پست
درسته ولی خب منم دوست دارم اجتماعی باشم اگه بخوای با یکیم آشنا بشی چند سال طول می‌کشه تا به ازدواج ب ...

اصلا نمیتونی پیش بینی کنی ، یهو با یکی آشنا میشی زود ازدواج میکنی ، یا نه طول میکشه،  اصلا چیزای دیگه پیش میاد ، به خودت برس ، اعتماد به نفست و تقویت کن ، هدف اصلی  و نزار ازدواج ، آشنا شو و پسرارو بشناس ، مراقب جسم و روانت هم باش

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
من نمیتونم برای کسی نسخه بپیچم و شرایط خودم و دوستامو میگم من خودم نزدیک ۲۷ سالمه و تا حالا خواس ...

خب بنظرت چیکار کنم میدونی من امروزیم و تقریبا مقید مثلا میگم طی این سال ها بخام با چند نفر هم کلام بشم ببینم مناسبه یا نه نهایت دیگه دست میدن با هم من میگم شاید با هیچکدوم به نتیجه نرسم تهشم بره تو پرونده اعمالم😁

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین دختر بودن کافیه واسه پسرا ، دخترا اعتماد به نفس ندارن

من یکم اختلاف نظر دارم با شما ،بنظرم دختر خالی بودن کافی نیست ،چه دختر چه پسر خیلی مهارت باید یادبگیرن که صیقل بخورن واقعا تبدیل بشن به اونی که باید ،حالا هر کسی به یه شکلی ما که بی عیب و ایراد نیستیم ،منظور اصلیم به استارتر این بود جای اینکه نگران این چیزا باشه ،تمرکز بذاره رو اینکه خودش کامل باشه ،کسایی جذب آدم میشن که اصلا آدم باورش نمیشه ،تو یه سطح و لول دیگه ای میتونه ازدواج کنه

خب بنظرت چیکار کنم میدونی من امروزیم و تقریبا مقید مثلا میگم طی این سال ها بخام با چند نفر هم کلام ب ...

من نوشتم اول پیامم که اون تجربه منه

من اگه راهکاری بلد بودم تا الان کاری میکردم که حداقل یه خواستگار برام بیاد😂

خودت اشنا شی بهتره هم شناخت خوبی پیدا میکنی از طرف هم شیرین تره اگرم فرد مناسبی نبود به راحتی کات می ...

من وابسته نمیشم از طرفی میگم خب باید با چند نفره طی چند سال آشنا بشم ببینم کدوم مناسبه دیگه تو این روابط تهش دست میدن باهم حالا شاید هیچ کدومشون به ازدواج نرسید تهشم رفت تو پرونده اعمالمون🌝

من نوشتم اول پیامم که اون تجربه منه من اگه راهکاری بلد بودم تا الان کاری میکردم که حداقل یه خواستگا ...

خب دیگه طبق تجربه میگم چ پیشنهادی برام داری😁

من نمیتونم برای کسی نسخه بپیچم و شرایط خودم و دوستامو میگم من خودم نزدیک ۲۷ سالمه و تا حالا خواس ...

عزیز اونا که دوست میشن مگه ادم در زمدگیش میتونه با چند نفر دوست بشه و امتحانشون کنه بسنجه و ببینه مرد زندگی هست یا نه درنهایت هم که دید مناسب نیست با کلی غم و غصه باید دو طرف کات کنن چون محاله پای عاطفه نیاد وسط .الان خود نی نی سایت پر از ضربه خورده هاست .مگر خیلی خوش شانس باشی عاشق اون که میشی همه چیزهایی که میخوای رو داشته باشه و شبیهت باشه 

اما خاستگار معمولی رو میشه سنجید و شناخت و رو کرد بدون اینکه ضربه عاطفی بخوری 

خاستگار دوستی و سنتی هرکدوم مزایا و معایبی دارن که میشه هردو رو داشت صرفا نگیم فلان نوع خوبه یا خوب نیس.ممکنه بهترین خاستگارت از طریق سنتی بیاد 

نحوه اشنایی فرق میکنه .اما در نهایت مهمه که از هرکدوم اقدام کردی با عقل انتخاب کنی و احساس رو وارد نکنی تا زمان مناسب 

چون احساس رو وارد کردی دیگه کر و کور میشی عیبهای طرفو نمیبینی 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
اصلا نمیتونی پیش بینی کنی ، یهو با یکی آشنا میشی زود ازدواج میکنی ، یا نه طول میکشه،  اصلا چیزا ...

اره ولی خب نهایتش دیگه با هم دست میدن میگم شاید با خیلیا آشنا شدم تهشم به ازدواج نرسه و رفت تو پرونده اعمالمون😂

اره ولی خب نهایتش دیگه با هم دست میدن میگم شاید با خیلیا آشنا شدم تهشم به ازدواج نرسه و رفت تو پروند ...

الهی عزیزم😁 .میتونی کاملا مرز بزاری واسشون ، هرکی خواست میمونه ، هرکسی خواست میره .

ملت دزدی میکنن نگران پرونده شون نیستن ، حالت میخای دنبال عشق زندگیت باشی گناهه؟ 

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
الهی عزیزم😁 .میتونی کاملا مرز بزاری واسشون ، هرکی خواست میمونه ، هرکسی خواست میره . ملت دزدی میکنن ...

😂😂😂چیکار کنم خب مثلا روابطمون نهایت در چ حد باشه

اگه معتقد نیستی ،اگه پیشنهادی بهت دادن فرصت بذار و آشنا شو ولی اگه معتقدی عملا هیچ کاری نمیتونی بکنی ...

تقریبا مقید😁

اره ولی خب نهایتش دیگه با هم دست میدن میگم شاید با خیلیا آشنا شدم تهشم به ازدواج نرسه و رفت تو پروند ...

اگر به پرونده اعمال اعتقاد داری بدون همین دوست شدنا روانتو بهم میریزه و پروندتو سیاه میکنه به مرور 

دوستی با پسرا اینطوره که چند روز باهاشون بودی تند وابسته میشی پای احساس میاد وسط

بعد که کات کردی کلی اذیت میشی و باز نفر بعدی 

از دید من چیز قشنگی نیس چون خودم رو این مسایل حساس بودم و دوست نداشتم شوهراینده ام هم از قبل با کسی بوده باشه 

شماهم انتخاب با خودتونه 

البته ادم میتونه صرف اشنایی با پسر حدوحدود رو رعایت کنه و فاز عاشقی و ...برنداره به قصد گزینش رفت و امد کنه که واقعا سخته بنظرم اخرش ادم عاشق مبشه 😂

لطفا لایک نکنید ممنونم .
اگر به پرونده اعمال اعتقاد داری بدون همین دوست شدنا روانتو بهم میریزه و پروندتو سیاه میکنه به مرور&n ...

اگه عاشق و وابسته نشم چی😂

2706