2733
2734
عنوان

درگیری امروز من تو اتوبوس با ی خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 11096 بازدید | 249 پست

دوستان اصلا توجه نمیکنین به حرفای استارتر

خانومایی که گیر دادن سرپا بودن خودشون

استارتر عزیزم عصبی هستی کاملا حق با توعه آروم باش.ولی خودت میگی باردار بودی با اتوبوس میرفتی دانشگاه.الانم خسته با حال بد با اتوبوس برگشتی.شاید اونم به همین دلایل که شما از اتوبوس استفاده میکنی سوار اتوبوس شده.

ولی اینجور مواقع با آرامش بگو شرمنده کمرم خیلی درد داره نمیتونم.اعصابتم خراب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتار اون بیست نفر باضافه اسی  در کل اشتباه بوده که جایی برای این بنده خدا خالی نکردن

نخیر

رفتار اون ۲۰نفر به مرتب بدتره

باید تمرین کنیم از کسی توقع نداشته باشیم و اگر مدعی خوب بودن هستیم از خودمون شروع کنیم تا دیگران ازمون یادبگیرن

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
منم گفتم کار اون پیرزنه خیلی بد بود. کسی بخواد خودش به بقیه جا میده . 

دقیقا

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
من گیر دادن به بقیه رو قبول ندارم اصلا و موافق رفتار اون خانم نبودم  من جاش بودم خودم بلند میش ...

به نظرم مسائل رو باهم قاطی نکنید

الان فقط بحث اون خانمه ست‌

داریم میگیم حجابش باید رو رفتارش هم تاثیر مثبت میذاشت همین

نه نظرم اصلا مساله ی استارتر خانم بارداره نبود بیشتر رفتار اون خانوما اذیتش کرد چ بسا اگه خانم بار ...

من اگه خدا هم میومذ پایین نمی‌تونستم بلند شم از جام .. در کل اون خانم باردار ک ب من چیزی نگفت فضولی اون ژنه دیگ اذیتم کرد ک گفت نههههه باید پاشی جات رو بدی 

خب بشه اتوبوس ک مال من نیست اما نمیتونه بقیع رو بلند کنه چون باردارع 

به زور کسی رو بلند نمیکنن

الان ده نفر به شما گفتن بلند شو بلند شدی شما؟

بحث انسانیته 

من نمیگم بقیه رو بلند کنیم جاشونو به یکی دیگه بدن چون خیلی ها به اصول اخلاقی پایبند نیستن و حس هم نوع دوستی ندارن 

من میگم از خودمون شروع کنیم و توی همچین شرایطی نگیم به من چه 

کلا پنج دقیقه نیست

اتفاق خاصی نه برای شما میفته سرپا بایستی نه اون فرد

فقط بحث محبت کردن و انسانیته

ای که مرا خوانده ای؛راه نشانم بده
چقدر بی ادب و بی رحمی معلوم کلا اخلاق و منش و شخصیت نداری و کلا ادم بی رحم و سنگدلی هستی شک نکن خو ...

الان ک تو اینقدر حرف بار من کردی ذرع ای اهمیت ندارد برا من ک حتی جوابتو بدم اگ این نشون از سنگدل بودنه خیلی خوبه من راضیم 🤣

2706