2733
2734
عنوان

درگیری امروز من تو اتوبوس با ی خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 11096 بازدید | 249 پست

حق با تو بوده. ما که نخواستیم اون خانم باردار بشه که حالا وظیفه داشته باشیم براش صندلی خالی کنیم

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
پس چرا این همه ادم فقیر هستن که بچه دارن و به نون شب محتاجن تعدادشونم کم نیست ? وقتی یه حرفی میزنین ...

شامل افرادی میشه که اعتقاد و توکل قوی دارن روزای سخت ممکنه گاهی باشن اما افرادی که توکل قوی دارن بعدش قشنگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید می گفتی خب خودت پا شو .من دانشگاه همیشه این مشکلو داشتم فکر کن از صبح میرفتم دانشگاه تا عصر به خدا از خستگی نا نداشتم وایستم همیشه هم شانس من پره پیرزن بود منم گاهی پا میشدم دیگه.ی بار واقعا نمی تونستم پاشم دلم درد می کرد پام درد می کرد ی چند تا پیرزن بالا سرم وایستاده بودن منم از جام تکون نخوردم هزار جور تیکه بارم کردن اخرم یکیشون حرصش گرفت از پشت زد به سرم گفت عه حواسم نبود😐🙄🙄🙄واقعا وسیله نقلیه عمومی مزخرف ترین چیزه کسی درک نداره شاید اینی جوونه نشسته واقعا حالش بده

خدا بهت رحم کنه با این حرف زدنت .برای بچه دار شدن یادش نبود ازت اجازه بگیره  واقعا معلومه حالت ...

اگ برا بچه دار شدن یادش نبود از من اجازه بگیره پس برای صندلی من هم حق ندارع تصمیم بگیرع

شاید تو دورانب ارداری براشون مشکل اقتصادی پیش بیاد مگه الان خیلی از ایرانی ها میدونستن قراره چند سا ...

درسته اما خیلی هارو هم من دیدم هم شما که تو فقر بودن و‌باز بچه دار شدن خدایی دیگه کاراونا توجیه نداره حماقت محضه کدوم بچه ای دوس داره تو‌همچین خانواده هایی ب دنیا بیاد

شاید اگه 

اون خانم مسن زیونش نیش دار نبود این دلخوریها پیش نمیومد 

خانم باردار میتونست بگه من خودم اینجا نشستم صندلی راحت نیستم 

اسی هم میتونست خستگیشو قورت بده و تصمیمشو عوض کنه

خودم وقتی باردار بودم یه مسیری بود که فقط اتوبوس برام راحت بود برای تاکسی یا آژانس باید یه مسیر طولانی پیاده میرفتم واسه همین منتظر میشدم تا اتوبوس خلوت تر بیاد 

ولی همه این اتفاقات افتاد اونم در عرض چند لحظه و چند نفر از هم دلخور شدن ...

امان از شیطون که همه جا حضور داره

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

والا نمیدونم کار درست چیه

ولی من بودم پا میشدم

کلا بنظرم به زن باردار خیلی باید اهمیت داد چون تو موقعیت خیلی ویژه ایه

شاید پول همراهش نبوده که سوار اتوبوس شده

خلاصه من دلم نمیومد بلند میشدم هر چقدرم خسته بودم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
عجب .باید برای حرم رفتن به شما هم جواب پس بده؟چقدر بی رحمید  تعیین تکلیف هم میکنید ؟ حتما میتو ...

کسی هم برای نشستن رو صندلی اتوبوس هم نباید براش تعیین تکلیف شه پس

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
طوری نیس  ایرانیا عادت دارن کلشون تو ک.ون بقیه باشه به دل نگیر میخواستی چنتا فحش بارش کنی بگی ...

چرا جمع میبندی میگی ایرانیا ؟ 

من ماه رمضون ترکیه بودم تو اتوبوسشون دقیقا همینجوری شد

یه خانم جوان به خانم جوان دیگه گفت بلند شو پیرمرده بشینه

همه جای دنیا همینه حتی اروپا! کلیپ های اینستا نمیبینی؟ 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
انسانیت حکم میکنه بلند بشی تا خانم باردار بشینه .اون زن باردار راه رفتن هم براش سخته حتما پول تاکسی ...

نه نظرم اصلا مساله ی استارتر خانم بارداره نبود

بیشتر رفتار اون خانوما اذیتش کرد

چ بسا اگه خانم باردار خودش میگفت بهم جا بده احتمال داشت جاشو بده بهش

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
اگ برا بچه دار شدن یادش نبود از من اجازه بگیره پس برای صندلی من هم حق ندارع تصمیم بگیرع

چقدر بی ادب و بی رحمی

معلوم کلا اخلاق و منش و شخصیت نداری و کلا ادم بی رحم و سنگدلی هستی

شک نکن خودت هم در جایگاه ترحم انگیز خواهی ایستاد

هنوز خامی و کم تجربه 

آخه تو قسمت جلو اتوبوس بخش خانوما ک ما بودیم تنها بی حجاب من بودم بقیه همه چادری اونم ب من گفت فقط ب ...

اونا حق نداشتن دخالت کنن و کار خوبی کردی که جواب اونا رو دادی چون اگه خیلی ناراحتن جای خودشونو میتونن بدن 

اما من در حالت کلی میگم اینکه بگیم یکی بارداره یا ناتوانه یا پیره میخواست سوار اتوبوس نشه به من چه تفکر خوبی نیست 

ای که مرا خوانده ای؛راه نشانم بده
2706