2752
2734
عنوان

درگیری امروز من تو اتوبوس با ی خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 11096 بازدید | 249 پست
الان ک تو اینقدر حرف بار من کردی ذرع ای اهمیت ندارد برا من ک حتی جوابتو بدم اگ این نشون از سنگدل بود ...

کاملا معلوم خودت با وضع اقتصادی خوب به دنیا اومدی و مهم تر از اون بچت هم با شرایط اقتصادی عالی به دنیا اوردی 

.شک ندارم تمام دوران بارداری با اتوبوس جابه جا شدی

بعدم خو داری جواب میدی    

عزیزم کاری ندارم ولی همیشه برای رضای خدا ی مهربونی کوچیک بکن شهدا همیشه فداکاری می‌کردن خیلی خوبه ما ...

عزیزم شهدایی که شما میگید با میل و خواسته خودشون این کارو کرده بودن 

کسی بهشون دستور نداده بوده 

شما خودت الان من با لحن بد بهتون دستور بدم که گوشی که دارید رو بدید به کسی آیا میدید؟ بهتون برنمیخوره که من بهتون دستور دادم اونم اینطوری؟ 

حالا این یه مثال کوچیکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این موضوع برای دوست من پیش اومد تو خط واحد بودیم اون کمرش ناراحته گودی کمر شدید داره و چسبندگی مهره ها سمت باسن مادرزادیه ، اون نشسته بود من سر پا ، دو تا خواهر بودن برگشت به دوستم گفت خانم میشه خواهرم بشینه دوستم گفت نه ببخشید کمرم مشکل داره خانمه شروع کرد یه سری چیزا گفتن که اره همه الان کمردرد دارن همه فلانن اینم اعصابش خورد شد یه بحثی کوچیکی هم شد ، این همه وسیله دستشون بود خوب نمیتونی تاکسی بگیر بشین رو اعصاب بقیه چرا میری

یه سری از خانمهای مسن واقعا رو اعصابن رو اعصاب ، یه عمر یاد نگرفته بعد اینم یاد نمیگیره ، همه چیز برای این دسته آدمها دستوریه ، از عالم و آدم توقع دارن به غیر خودشون ، همه جا نظر میدن ، حرف میزنن ، با ربط و بی ربط ، حق به جانب

آدم باردار هم خودش مسئولیت خودش رو برعهده داره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
شامل افرادی میشه که اعتقاد و توکل قوی دارن روزای سخت ممکنه گاهی باشن اما افرادی که توکل قوی دارن بعد ...

خدد کمک میکنه ولی به شرطی که ادم خودشم تلاش کنه ، توکل بدون تلاش به چه درد میخوره ، اول تلاش کنه اوضاع زندگیشو بهتر کنه خداهم کمکش میکنه بعد بچه بیاره 

مسئله ای قاطی نشد  جواب همین حرفتون رو گرفتید

جواب گرفتم 😂😂مگه بچه مدرسه ایم از شما جواب بگیرم😂

بیشتر شما جواب گرفتی دوست عزیز

وقتی کسی باحجابه و ادعا داره باید درست رفتارکنه وقتیم درست رفتار نکنه رو ذهنیت بقیه تاثیر میذاره

این هم کودکانه نیست و واقعیته

حالا شما چشم بصیرت داری و هیچی روت تاثیر نمیذاره دیگه بحثش جداست

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
نه نظرم اصلا مساله ی استارتر خانم بارداره نبود بیشتر رفتار اون خانوما اذیتش کرد چ بسا اگه خانم بار ...

ممکنه ولی استارتر داره به اون خانم باردار توهین میکنه  توی پستاش این رفتاراش درست نیست

عزیزم شهدایی که شما میگید با میل و خواسته خودشون این کارو کرده بودن  کسی بهشون دستور نداده بود ...

با میل و خواسته خودشون رضای خدا فداکاری که ما بهتر زندگی کنیم بحث دستور دادن نیست بحث محبته

کار خوبی کردی

مشکل جامعه ما اینه به زور میخوان همه خوب باشن 

اصلا شاید یکی نمیخاد بره بهشت

شمارو سنه ن

خوبی زوری به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره خسته بودی حق داشتی پانشی خوبم جواب دادی خوشم اومد

شاید تو دورانب ارداری براشون مشکل اقتصادی پیش بیاد مگه الان خیلی از ایرانی ها میدونستن قراره چند سا ...

خیلی دوست دارم اونیکه قضاوتم کرده سرش بیاد

یا اونیکه با حرفهای بی ربط دوبه هم زنی کرده و زندگیها رو از هم پاشونده زبونشون طوری بیمار بشه که نتونن حرف بزنن 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
کاملا معلوم خودت با وضع اقتصادی خوب به دنیا اومدی و مهم تر از اون بچت هم با شرایط اقتصادی عالی به دن ...

عزیزم اینقدر نسوز فداتشم تو با اتوبوس رفتن من رو دیدی دانشگاه رفتن و این ور اونور رفتن من رو ندیدی مطمعن باش من اندازه بچم دارم الان دارم کار میکنم بهتر از اینا رو فراهم کنم 

دوستان حالا که جمعتون جمعه یه چیزی بگم. 

لطفا نسبت به هم نوع های خودتون حساس تر باشید 

سعی کنید بی تفاوت عبور نکنید 

خیلی وقتا شده سوار اتوبوسم میبینم یکی از دور داره میدوعه اتوبوس حرکت میکنه یک نفر محض رضای خدا داد نمیزنه راننده وایسا میخوان سوار بشن، یا اتوبوس شلوغه یکم صمیمی تر نمیشینن بقیه هم سوار بشن میگن با بعدی بیا!! خب دیر میشه دوست عزیز. 

من خیلی وقتا اتوبوس شلوغ بوده سه تایی نشستیم 

مگه چی میشه؟ یه چن صباحی رو این کره خاکی هستیم بیاید بیشتر خوبی کنیم

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
2706