2733
2734
عنوان

یک دنیا دلتنگیِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 17233 بازدید | 1552 پست

🍂بی تو دلمان خیـــر ندیده است بیا..

در لاکِ گنـاه خـود خزیده است بیا...

🍂هم بارشِ غصه‌هایمان بی‌حد است

هم‌ کارد به‌‌ استخوان‌ رسیده‌ است بیا...

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

┄┅══✨﷽✨══┅┄

سلام امام زمانم💐

مولا و سرورم

بیـراهه‌ می‌رویم!

شما ما را سر به‌ راه‌ کن..؛💔

نه دین داری بلدیم،

نه انسانیت،

نه آزادگی!🥀

حق و باطل درهم آمیخته

بیا و راه را از بیراهه‌ها جدا کن💫

أَللّھُـمَّ عَجِّلْ لِوَلیِّڪَ ألْـفَـرَجَ وَ فَرَجَنا بِهِ🕊

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
ممنونم ازدعوتتون عزیزم حاجت روااشین درپناه امام عصرباشین همیشه

ممنون عزیزم از دعای خیرت ❣️❣️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 💚 اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج وفرجنابهم 🤲

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

سلام دوستان امام زمانی گلم💞🤗

ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲

روزانه 5 دقیقه وقت بزاریم با امام زمانمون حرف بزنیم😍

به نیت حاجت روایی و عاقبت بخیری شما هدیه به بابای مهربونمون :

تعز مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ. 26آل عمران

و هر که را خواهی عزت می بخشی و هر که را خواهی خوار و بی مقدار می کنی،تمام خوبی ها به دست توست، یقیناً تو بر هر کاری توانایی

خدا ميگه عزت و ذلت دست منه

پس از چیزی نترس رفیق و به خودش توکل کن🙂🌱

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین ❣️

@اوحدیخوبی    

@منوبارون    

@باقلوا_:)    

@حلما٧٢    

@mahta1900    

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

┄┅══✼✨﷽✨✼══┅┄

سـلام امام زمانـم🌸

سـلام بـر آن خورشیـدے ڪه همه

مردمان تاریخ در انتظارش بوده انـد..🕊

و با طلوعش همگان زیر سایه محبّتش 

یڪدل و یڪ نوا مے شوند ..🌱

سلام بر او و بر لحظـه هاے طلوعـش ..🌤

أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪَ ألْـفَـرَج🤲

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

سلام دوستان امام زمانی گلم💞🤗

ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲

تعز مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ. 26آل عمران

و هر که را خواهی عزت می بخشی و هر که را خواهی خوار و بی مقدار می کنی،تمام خوبی ها به دست توست، یقیناً تو بر هر کاری توانایی

@بلوک14    

@ملوسکتونم    

@ely00    

@کوثریاسین    

@بهارمقدم    

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
سلام  دوستان امام زمانی گلم 💞🤗 ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونتون😍🤲 روزان ...

ممنونم دوست خوبم ک یادم کردی .التماس دعا دارم

انشاالله همیشه در رکاب امام زمانمون باشیم.

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️

┄┅══✼✨﷽✨✼══┅┄

دیده‌اید گاهی که از همه دل‌بریده‌ایم،

به هرچه دل‌بسته‌ایم ناامید شده‌ایم، پناه‌گاهی می‌طلبیم؟!💔

از زخمه‌های بی‌وفایی‌ها سایۀ رحمتی می‌طلبیم؛  مرهم رنجش‌های بی‌شمار...🥀

محبوب من!

مولاے من مهدی جان♥️

شمایید آن پناهِ امن و رحمت گسترده 🌸

«السّلام علیک أیها الغوث و الرحمةالواسعة»

اللهم عجل لوليك الفرج🤲

سلام دوست امام زمانی گلم💞🤗

ان شاء الله بهترین تقدیر ها نصیب قلب مهربونت😍🤲

@مامان_نازنین_زهرا5    

@نورآسمانها    

@بانومتین    

@یخ_درجهنم    

2706