2733
2764

واقعا مشخص نیست 😐

ولی من امروز که بیدار شدم چقدر حالم خوب بود احساس خوبی نسبت به خودم و همه داشتم تا اینکه اومدم سر کار و یه مراجع کننده کاری باهام کرد که انگار یکی با جفت پا با کفش بپره رو کیک تولد و واقعا اذیتم کرد و چقدر اعصابمو بهم ریخت

چقدر دلم شکست یه امروز حالم خوب بود که اینجوریش کرد

ببخشید اسی حرف دلمو این گوشه نوشتم 

خیلی حالمو بد کرد الان نگاه کردم شدید داشتم پامو تکون میدادم بخاطر استرسی که بهم داد 😢

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار تو خیابان یه پسر رو دیدن مرتب کمر دختر رو با دستش می‌مالید گفتم عمرا زن وشوهر اینکار رو تو خیاب ...

اخه پسره خيلي مثبت ميزد يعني بهش نميومد اينكاره باشه

گفتم نبايد ظاهربين باشم به خودم

پسره خيلي جنتلمن بود

واقعا مشخص نیست 😐 ولی من امروز که بیدار شدم چقدر حالم خوب بود احساس خوبی نسبت به خودم و همه ...

اهميت نده بابا

بخوام از مردم انرژي مو بگيرم كه الان بايد از افسردگي مرده باشم

نه  زن و شوهر ها اینقدر ندید بدید بازی در نمیارم توی خیابون

منم به نظرم همين مياد

دختره سينه هاش بيرون بود يه وضعي كمرش بيرون بود

گفتم نكنه من امل ام و زن و شوهرهاي متجدد اينجوري 😂😂😂

نه  زن و شوهر ها اینقدر ندید بدید بازی در نمیارم توی خیابون

همین😂😂😂😂

اونوقت من شوهرم تو خیابون اگه دستم بخوره به دستش میگه دختر سینگل سوزی نکن 

مردم میبینن دلشون زن یا شوهر میخواد 😂😂😂😂😂

🤌🫀

حالا من برام اهمیتی نداره که زن و شوهر باشن یا نه ..ولی خدایی تصورم از غیرت مرد اصلا جابجا میشه وقتی بعضی وقتا میبینم یه زن دست یه مرد رو گرفته و به فجیع ترین شکل ممکن لباس پوشیده و آرایش کرده ...

یادمه با همسرم بیرون بودیم ...از روبرو زن و مردی دست در دست هم میومدن ..زن اونقدر آرایش کرده بود وحشتناک بماند ..یه تیشرت یقه باز جذب پوشیده بود که نصف سینه هاش بیرون بود ..هیکل خودش درشت بود ...یه لگ جذب هم پوشیده بود که تمام برجستگی های جلو و پشتش هم کامل مشخص بود ...یه  مانتو عبایی جلو باز هم روش کشیده بود که اگه نمیپوشید هم والا فرقی نمیکرد ...موهای رنگ شده اش رو هم ریخته بود بیرون و یه شال دکوری رو سرش به صورت نیمه انداخته بود ..

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2706