2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان اینطوریه ک هیچ وقت شک ب بارداری نمیکنی💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از تنبلیه ینی؟؟ وای ترسیدم ینی منم زود یایسه میشم؟ برم دکتر زنان بگم چه ازمایشی برام بنویسه اینارو ...

آزمایش خون و سونو مشخص میکنه 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2731
تنبلی تخمدان و جدی بگیرید  من الان پریودیمم اوکی هستش ولی آزمایش AMH داغان ینی الان تو این سن ...

منم اینطوریم🤦🏻‍♀️ 

یک بار AmH 0/90 دوباره ۱/۶٠ 

تو سونو واژینال ذخیره عالی بود دکتر گفت آزمایش AMH چرته

ولی منم تنبلی دارم دلیلش اینع ینی؟ 

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

اسی من دیر به دیر پریود میشم منم تنبلی دارم؟!مجردم

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
نا امید نباش من که فعلا عقدم علاوه بر تنبلی تخمدان ذخیره تخمدان کمم دارم دکتر گفت یه چیز استثنا نمیش ...

خب اگه از شوهرت مطمنی از الان جلوگیری نکن 

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
از تنبلیه ینی؟؟ وای ترسیدم ینی منم زود یایسه میشم؟ برم دکتر زنان بگم چه ازمایشی برام بنویسه اینارو ...

از تنبلی بوده برا من 

دوسال پیش باید پیگیری میکردم که شد امسال و دیگه خیلی دیره دکتر بهم گفت اگه بچه بخوای باید زود ازدواج کنی و اقدام کنی اورژانسی هم نوشت برام که برم برای فریز تخمک

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
اههه خیلی بده همش شک وای چرا عقب انداختم ایا حامله ام ایا نیستم 

من هر ماه سر تاریخ ۲۴ ۲۵ تو آزمایشگاهی برا بتا  کارمندان آزمایشگاه میشناسن منو میگن همون همیشگی میگم آره همون همیشگی🫠🫠🫠

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
نا امید نباش من که فعلا عقدم علاوه بر تنبلی تخمدان ذخیره تخمدان کمم دارم دکتر گفت یه چیز استثنا نمیش ...

الهی 

ان شالله هر چ زودتر بری سر خونه زندگیت و بچه خودتو بغل بگیری

چرا نمیری تخمک هاتو بالغ کنی با دارو و بکشی فریز کنی؟؟؟

الهی🥲چند سالته؟چطور میتونم این آزمایش رو بدم؟

حدودای ۲۰ 🫠🥺😔

برو پیش دکتر متخصص

من پیش متخصص غدد و متابولیسم رفتم سینه هام افتضاح کوچیک بودن گفت بخاطر همین بوده 

علاوه بر کوچیک شدن سینه ها ریزش شدید گرفتم طی دوسال و تار موهام افتضاح نازک شدن 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706