2752
2734
عنوان

تنبلی تخمدان اینطوریه ک هیچ وقت شک ب بارداری نمیکنی💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 127 پست
نه خوب من خونریزی غیر طبیعی داشتم فکر کردم پریودم

آهااااا ن من هیچ علائمی ندارم 

ترشح سفید ولی زیاد دارم 

هر کی می‌بود توهم بارداری میزد یا واقعا باردار بود

ولی من ریدممممم از ترس کیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به من گفتن تنبلی تخمدان داری ۵ ماه دارو و آمپول آخرشم کیست برام ایجاد کرد دارو ها یک ماه قرص جلو گیری خوردم بعد دیگه هیچ دارویی نخوردم دوماه بعد روز  یازده سیکل خودم رفتم سنو دادم یک فولیکول قالب ۱۸ داشتم

2731
انشالع ابن ماه بارداری منم مث تو پارسال این موقع ها همینجوری ناامید بودم ک خدا بهم نظر کرد باردار ب ...

الهی 

خدا برات حفظش کنه 

ان شالله 

برا خدا نشد ندارع 

ولی خب من بنده عاجز با همین ذهنیت محدودم فک نکنم باردار باشم 

ب خدا ی درصد ب بارداری شک ندارم😅

اتفاقا همیشه شک میکنی که😂😂🤦🏻‍♀️ من دارم هر وقت دیر میشم شک دارم از تنبلی یا حاملگی چون علائمشون ...

خخخخخ

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
آهااااا ن من هیچ علائمی ندارم  ترشح سفید ولی زیاد دارم  هر کی می‌بود توهم بارداری میزد ی ...

کیست که ترس نداره، چرا میترسی؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
والا درحال حاضر یک درصد هم احتمال بارداری نمیدم🥲💔 همش میترسم از ی هفته تاخیر بیشتر شه برم سونو بگ ...

نا امید نباش من که فعلا عقدم علاوه بر تنبلی تخمدان ذخیره تخمدان کمم دارم دکتر گفت یه چیز استثنا نمیشه هر دو باهم که من دارم سنمم زیاد نبود اینطوری شدم از ۲۴سالگی حالا تا برم سر خونم میشه ۲۵ ۲۶ سالم... ولی نا امید نیستم دکتر گفت اقدام زودتر بکن وقتی رفتی سر خونت😞

همیشه یه دختر کوچولو ناز رو تصور میکنم دخترمه عاشق دختر بچم.. 

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
تنبلی تخمدان و جدی بگیرید  من الان پریودیمم اوکی هستش ولی آزمایش AMH داغان ینی الان تو این سن ...

از تنبلیه ینی؟؟

وای ترسیدم ینی منم زود یایسه میشم؟

برم دکتر زنان بگم چه ازمایشی برام بنویسه اینارو بفهمم؟

منم دارم پلی کیستیک اینا وای نگو استرس میگیرم🥺نمیتونن باردار شن یعنی؟

میتونن ولی خب طول می‌کشه

تنبلی تخمدان ی چیزیه ک ممکنه ی هو بزنه دفعه اول اقدام باردار باشی 

ممکنه بعد ی سال باردار شی

اره ال دی میخورم

نه منظورم باردار شدن بود

موقعی که اقدام کنند باید تحت نظر دکتر باشند و دارو استفاده کنند تا زودتر باردار بشن

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم