2733
2734
عنوان

حمام رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون گاهی بازخواست میشی برای چی رفتی حموم، اگر خجالتی باشی وبرای غسل رفته باشی میمیری وزنده میشی با ...

برای چی باید همچین سوالی پیش بیاد 

آدم میره حموم چیکار میکنه؟؟

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢

از تنهایی میترسی؟؟

در رو چفت نکن.وقتی کسی نیست و تنهایی حمام نرو

ولی تجربه من میگه هیچی از انسان ترسناک تر و قوی تر نیست

هر چ در روز هست در شب همونه

هر چ در شلوغی هست در خلوت همونه

نظافت از ایمانه،پس با ارامش خودت رو شستشو بده

چون گاهی بازخواست میشی برای چی رفتی حموم، اگر خجالتی باشی وبرای غسل رفته باشی میمیری وزنده میشی با ...

وا،بازخواست نداره،حموم واسه نظافته،والا تابحال کسی واسه حموم بازخواستم نکرده،حتی واسه غسلم باشه خجالت نداره،نرفتنش زشته

😅😅😅🙈🙈

س.ببخشید شما اون خانومی ک وی وی با من دوست بودین و از جنوب بودین هستین؟؟؟مامان سمانه؟؟

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

استرس تنبلی هرچی که هست لطفا از این به بعد که هوا داره گرم میشه هرروز یه دوش بگیرین..

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2706