2752
2734
عنوان

شوهر دختر خالم وسط دعوا پیش پسرا ولش کرد رفت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 102 پست
خب اسی اون زندگی دختر خاله نه خودت دلش خواسته ازدواج کرده😐 

کاری ندارم خب من میگم خودم نمیتونم اگ همچین چیزی برام پیش میومد حضم کنم و طرفو قبول کنم میخواستم نظر شمارم بدونم

نمی‌دونم والا پسره خیلی مهربونه خیلی ساده و خوبه  ولی این رفتار تو ناخداگاهم نشسته من نمیتونم ...

همینکه باهاش ازدواج‌کرده نگفته طرف از کجامعلوم بهش تجاوز نکردن خیلی عحیبه و خوبه .این یعنی غیرت

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاری ندارم خب من میگم خودم نمیتونم اگ همچین چیزی برام پیش میومد حضم کنم و طرفو قبول کنم میخواستم نظر ...

مام نمیتونیم هصم کنیم تو این جور شهر دختر دیر وقت تو خلوتی با پسر بره بیرون.

همینکه باهاش ازدواج‌کرده نگفته طرف از کجامعلوم بهش تجاوز نکردن خیلی عحیبه و خوبه .این یعنی غیرت

ااگرم تجاوز می‌کرد به نظرم حق نداشت حرف بزنه و ناز کنه چون ختر با خود این بیرون بوده با این داشته برمی‌گشته خونه مسئولیت دختر پای این پسر بوده که ولش کرده با اون پسره رفته

کاری ندارم خب من میگم خودم نمیتونم اگ همچین چیزی برام پیش میومد حضم کنم و طرفو قبول کنم میخواستم نظر ...

خب حتما یه چیزی بوده 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
ااگرم تجاوز می‌کرد به نظرم حق نداشت حرف بزنه و ناز کنه چون ختر با خود این بیرون بوده با این داشته بر ...

اصلا ربطی نداره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ممتوجه نشدم یعنی چی شاید خودم باشم؟ من قبول ندارم که توی دوستی تعهدی وجود نداره وقتی با طرف یه رابط ...

یعنی اتفاق افتاده برای تو باشه.

ایشون تعهد علاقه و دوست داشتن رو داشته اما در شرایط اثبات قانونیش نبوده بعد سگ های محله شوک زده کردنش

گیرم دفاع میکرد آخر سر کل محله هم باخبر میشدن بعد قضاوت های این ماجرا چطور جمع جور میشد؟

به نظر من پسره یجورایی حق داشته بنده خدا تاحالا همچین چیزی ندیده ترسیده دست و پاشو گم کرده دیگه

چه محله ی عجیبی دارید خدایی مامورا کاری نمیکنن؟

ما چندین ساله تو یه کوچه هستیم هنوز همسایه طبقه پایین رو نمیشناسیم کیه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
یعنی اتفاق افتاده برای تو باشه. ایشون تعهد علاقه و دوست داشتن رو داشته اما در شرایط اثبات قانونیش ن ...

نه بابا ماجرا برای من نیست چون من شخصاً نظر شخصی خودمه صلاً اصلاً نمی‌تونم کسی که تو این وضعیت تنهام گذاشته رو قبول کنم برای زندگی

به نظر من پسره یجورایی حق داشته بنده خدا تاحالا همچین چیزی ندیده ترسیده دست و پاشو گم کرده دیگه چه ...

حالا دقیق نمی‌تونم اسم شهرمو بگم ولی اتفاقاً یه شهر شناخته شدس

2706