2737
2734
عنوان

چسپندگی لابیا نوزاد

135 بازدید | 10 پست

سلام خانوما دخترمو بردم دکتر برای چیز دیگه پمبرزشو باز کرد ناحیه تناسلیشو چک کرد بعد گفت چسپندگی لابیا داره با دست هاش بازش کرد دخترم گریه کرد خطرناک نیست؟ از دلهره قلبم داره میاد تو دهنم . به هایمن اسیب نمیرسونه؟ جایی که باز کرده رو سطح پوستش قرمز هست گفت ممکنه عفونت ادرار داشته چون بسته بوده ممکنه ادرار مونده باشه شما میگین چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ببرش پیش متخصص 

به هایمن ربطی نداره ، ولی اگ عفونتی چیزی داشته باشه دخترت اذیت میشه درد میکشه

چند وقتشه؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزم ببرش پیش متخصص  به هایمن ربطی نداره ، ولی اگ عفونتی چیزی داشته باشه دخترت اذیت میشه درد ...

پنج ماهشه میگه بر اثر کرم هایی که میزدی شامپویی چیزی خوب شسته نشده یا دلیل دیگش هورمونیه لابیاها مثل چسپ عمل کرده به هم چسپیده راه ادرارشو تنگ کرده و بزور ادرارش در میومده ممکنه پشتش مونده باشه و عفونت کرده باشه گفت ممکنه باز جوش بخوره

2738
پنج ماهشه میگه بر اثر کرم هایی که میزدی شامپویی چیزی خوب شسته نشده یا دلیل دیگش هورمونیه لابیاها مثل ...

مراقبش باش ، همیشه پوشکش نکن بزار هوا بخوره الانم ک هوا گرمه

گاهی خودت با دست تمیز لابیاشو باز کن به مرور خوب میشه 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

دختر منم چهارسالشه داره البته خفیفه و برا ادرار مشکل نداره

بردم متخصص کودکان وقتی یه سالش بود یه پماد نوشت هیچ جا پیدا نکردم

چند ماه پیش بردمش دکتر زنان اون گفت مشکلی نداره

ولی من بازم نگرانشم