2733
2734

نه 

یا دلیلش خشکی بینی هست

یا اینکه تخم مرغ زیاد مصرف میکنه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم نگران نباش بعضی بچه ها اینطورین داداش منم همین بود مام خیلی نگرانش میشدیم الان ۲۰ و چندالشه و چیزیش نیست شکر خدا😄ببرش دکتر تا بفهمی از چیه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740

ده روزه پسرت خون دماغ میشه اومدی نی نی سایت؟؟؟ خیلی ادم بیخیالی هستی واقعا خوش بحالت ، هر چیزی ممکنه ممکنه خدایی نکرده خطرناک باشه ممکنه هم یه چیز جزیی مثه پارگی مویرگی چیزی باشه ولی فردا حتما ببرش دکتر انشالله که چیزی نیس

ده روزه پسرت خون دماغ میشه اومدی نی نی سایت؟؟؟ خیلی ادم بیخیالی هستی واقعا خوش بحالت ، هر چیزی ممکنه ...

ببین عزیزم ده روز پیش یک بار شد چهار روز پیش هم شد هر بار از ی سوراخ دماغش.بعدش به جاریم گفتم میگه چیزی نیست الکی حساسی ! منتظرم صبح بشه ببرمش دکتر