2752
2734
عنوان

نگران همسرم هستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 62 پست
میگم یهو تبو لرز نکنه ولی بالا اورده خیلی خوبه بخواب گوشیتو بزن رو زنگ دو ساعت یبار بیدار شد

نه نمیتونم بخواب همش دستم رو پیشونی و بدنشه

ممنونم ازت عزیزدلم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای جدی،خداکنه دخترم مبتلا نشه

اره یه فیلمی تو کانال ها گذاشتن اقاقه همراه دو تا پسراش مبتلا بودن یکی از چشم ها ملتهب و قرمز و کوچیک شده بود گفت ویروس جدید 

مراقبش باش مدام دوستاش با آب و مایع بشور 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اره یه فیلمی تو کانال ها گذاشتن اقاقه همراه دو تا پسراش مبتلا بودن یکی از چشم ها ملتهب و قرمز و کوچی ...

ممنونم بابت راهنماییت عزیزم🙏

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2731
ویروس منم دوروز پیش از سرکار اومدم چنان لرزی یهو گرفتم سرم منفجر میشد گلوم ورم کرده بود نتونستم فردا ...

علائم دیگه ای نداره فقط  باعرض معذرت بالا آورد

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بله عزیزم خودشم گفت بالا آوردم حالم بهتر شده ولی بدنش حیلی سرده میترسم

بهش اب قند بده بخوره 

یه وقت چیزی نخورده مثل م ش  ر و ب؟ 

یا چیزی نکشیده ک حالشو بد کرده باشه؟ 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
پس چیزی نیست  الان بهتر میشه  نگران نباش

ممنونم ازت عزیزم

بچه هام زمستون گرفتن ببخشید چشمشون هی قی میکرد حالم بد میشد هی پاک میکردم اما بازم اینجوری صبح باز ن ...

الان این هم خارش و سوزش چشم و ورم خیلی اذیت کننده اس 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
احتمال زیاد نوشیدنی الکلی خورده

نه عزیزم اهل این چیزها نیست اصلا

اگه خیلی سرده شاید قند خونش افتاده ای کاش یه چیزی بدی بخوره آبمیوه طبیعی یا کاکائویی چیزی،ایشاالله ب ...

همون وقت که بالا آورد بهش دادم الان دیگه بیدار نمیشه

الان این هم خارش و سوزش چشم و ورم خیلی اذیت کننده اس 

ن اونا خارش نداشتن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706