2733
2734
عنوان

حکم چت با نامحرم چیه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3835 بازدید | 174 پست
کآری ب کشورای دیگه و جامعه ندارم فقط میخوام‌بدونم بخشیده میشه . هر‌کسی ب اندازه درکش از دین اون ...

اصلا میخوام که بخشیده نشه بیخیال بابا اون دنیایی وجود نداره کسی هست که از اون دنیا خبر آورده باشه!؟ بعد مرگ همه چی تمومه زندگیتو بکن

💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در توبه همیشه باز هست شما چقدر پاک هستید بنظر من که این حس عذاب وجدان را دارید احسنت . خانمای متاهل ...

خب هرکسی ک اعتقادات خودشو داره ..! البته من مذهبی نمیدونم خودمو

2731

نکن!

چون انقدر قدرت هوس و...زیاده ک اخر حضوری هم میرین.درکل ازدواج نیست  بیخیال شو اکه البته میخوای کارما پس ندی.گناهه ب هر حال.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
خب رفتم با نامحرم بعد نماز؟؟؟

خدا خودش گفته روزه بودی نماز نخوندی بازم روزه ات اوکیه 

چون دوتا مقوله کاملا جدان ..

نماز گناهو از ادم دور میکنه ..

یه اتصالیه بین تو و خدا ..

هیچ وقت قطعش نکن ..

نمیدونم میتونم منظورمو بهت برسونم یا نه ..

تاپیک قبلم نظر میدین سرگرم شیم  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خب میدونم خوب نیست ..میگم‌بخشیده میشه؟

فکر کن ی کاری می کنی بعد به مادرت میگی ببخش مادرت میگه دیگه تکرار نکنی می بخشن میگی نه من انجام میدم شما ببخش

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

چون پرسیدی میگم

شما اشاره کردی که قصدتون ازدواج نیست

پس چی میتونه باشه؟

در احکام گفتن اگر فساد و ریبه ایجاد شه، پس حرام هست

و شما مستقیما اشاره کردی که گفتی بغلت کنم و ...

پس در شما این مورد بوجود اومده و عملا این حرام بودن هست

خوشحالم که انقدر مهمه این مسائل برات و این یعنی خانواده ت خوب تربیتت کردن حتی اگر میگی مذهبی هم نباشی.

ولی خب ، کم کم و تدریجا، شیطان در نفس ما نفوذ پیدا میکنه و اگر حواست جمع نباشه میبینی سال بعد ،  ارتباطا شکلش عوض شد و ...

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

دوستم شیطان کارش توجیه کردن هست برای ادم

و اروم اروم و تدریجی غرقت میکنه

درباره ی مسئله ت همیشه ار مرجع تقلیدت بپرس نه از ما و هر ادمی که سوادشو نداره

هرچند که خودتم الان این چیز ساده رو روشن رو مسئله ش رو میدونی و فقط چون عذاب وجدان داری اینجا مطرحش کردی.

و خلاصه که در هر حالتی نمازتو ترک نکن.همه ی ما گناهکاریم و نماز هم میخونیم( هیچ کس معصوم نیست و هر کسی یه جور گناه داره، یکی غیبت یکی دروغ و …) اما دلیل نمیشه نماز رو که ستون دین هست ترک کنیم

نماز رو ترک کنی ستون رو برداشتی و دینت آوار میشه.

خب هرکسی ک اعتقادات خودشو داره ..! البته من مذهبی نمیدونم خودمو

همین که شما حس عذاب وجدان گرفتید یعنی خدا داره به شما نگاه میکنه چون خداوند به هیچ کس این لیاقتو نمیده و حتی نمیزاره بعضی بنده ها بتونن توبه کنن 

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
2706