2733
2734
عنوان

دودلم + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 67 پست

اوایل که به استادم گفتیم بحث میشه با استادم چون ایشون تاکید داشتن که خانواده پسر بدونن. و الان یکم می‌دونن.امرپز استاد گفت شش ماه آشنا بشیم خودش هم هست ولی بعد این پیام دادن. و این هم بگم من به خاطر یکسری چیزا در گذشته سخته برام اعتماد کردن و طرحواره ذهنی دارم میشه بگید چه کار کنم ؟

راستی یه چیز دیگه ما تو یک کاری همکاریم که اونجا من مدیر گروهم و بچه ها از دانشگاه مونن و خبر دار شدند و تو دانشگاه هم پیچیده خواستگاری ایشون. 

خیلی دوستم داره میگه وقت بدم ولی می ترسم و منم ازش خوشم میاد واقعیت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا دودلم رو خونندم دودولم😑

خدایا شکرت تنها نیستم😐🤣بعد فکذ میکردم چجور میخاد از چیزش شات  بده😐

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اصلا زیر 25سال وارد رابطه شدن اشتباهه اشتباه بابا تو دست چپ و راستتو یاد بگیر یکم مستقل شو بعد!

من مث سگ پشیمون شدم 

۱۰ روزه کات کردم اما عمرم رفت...

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2706