2733
2734
عنوان

دودلم + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می میگی خانم گناه گناه مگه گفتم تو این مدت دوستی و آشنایی برن دنبال هرزگی زیر نظر خانواده ها آشنا ...

خب دوستی با نامحرم از نظر شما گناه محسوب نمیشه؟؟

خب طبیعتا وقتی میگید دوست بشن یعنی رابطه حرام دیگه!! 

چون توی دوستی بانامحرم متاسفانه ممکنه هر کار اشتباه و گناهی انجام بشه

موافق اینکه کل دانشگاه متوجه شدن نیستم..ولی در کل کارشون خیلی خوبه که بدون دوستی اشتباه و با اطلاع بزرگترها دارن کار رو جلو میبرن

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿
2731
شما کلا اصل مطلبو نفهمیدی چه ربطی به هرزه بودن داره؟!چی میگی اصلا؟!کلا تفهیمی همه چی گفتن؟!میگیم سنت ...

من نگفتم تعیین کن هست یا نه گفتم فرصت بدم یا نه بفرمایید بیرون از تاپیک من

من نگفتم بگن سن ووو گفتم فرصت بدم یا نه

میگیم فرصت نده دیگه

اصلا تو جایگاهی نیس که فرصت بدی بهش 

این ادم فعلا احساساتش تثییت نشدن یعنی حسش به شما مشخص نیس چیه

حتی تو حرفاشم پختگی دیده نمیشه تماما شبیه بچه هایی که دوس دارن خودشونو بزرگ جلوه بدن صحبت کرده 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان