2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه میشه رابطه نداشته باشی چی میگی بهش

دگ من بعد اون قضیه مریض شدم افسردگی گرفتم و دارو مصرف میکردم شوهرمم برای اینکه ببخشمش مراعاتمو میکرد بعد چند ماهم دگ کلا نسبت بهم سرد شدیم 

دگ من بعد اون قضیه مریض شدم افسردگی گرفتم و دارو مصرف میکردم شوهرمم برای اینکه ببخشمش مراعاتمو میکرد ...

خیر نبینن این جور مردا،شوهر من انقد پرو میگه من با اون دختر درد و دل میکنم درد و دلم پیش اون،

خسته ترینم
خیر نبینن این جور مردا،شوهر من انقد پرو میگه من با اون دختر درد و دل میکنم درد و دلم پیش اون،

شوهر منم پرروبازی زیاد درمیاورد دگ دید میخوام طلاق بگیرم افتاد به معذرت خواهی ولی میدونم تو این دو سال هم باز هرز رفته

چند وقته متوجه شدی؟  منم چند ماه اول کارم فقط گریه بود ولی الان دگ حتی اشک چشمم خشک شده

حدود ۵ ماه متوجه شدم ولی ندیدمش با کسی میدونم که تلفنی صحبت میکنه و بیرونم میره ولی مدرکی ندارم

خسته ترینم
شوهر منم پرروبازی زیاد درمیاورد دگ دید میخوام طلاق بگیرم افتاد به معذرت خواهی ولی میدونم تو این دو س ...

خیلی رو داره به خدا فقط با ۱ نفر خاص هستا با این و اون نیست نمیدونم اون ج  ن ده چی کار کرده این گیرش افتاد

خسته ترینم
حدود ۵ ماه متوجه شدم ولی ندیدمش با کسی میدونم که تلفنی صحبت میکنه و بیرونم میره ولی مدرکی ندارم

مدرک به دردی هم نمیخوره اگه میخوای جدا بشی با خودش توافق کن هر چقدر میتونه از مهریتو بده و طلاقت بده اگر هم که میخوای زندگی کنی باهاش کنجکاوی نکن که چیزی پیدا کنی 

من هنوز تک تک پیاماشون جلو چشممه

شوهر من ک اصلا کثافت کاریاشو ب گردن نمیگیره، خودشو معصوم میدونه، منو مریض و شکاک

شوهر منم میگه تو تهمت میزنی گناه میشوری،توگیر میدی،تو من و خراب کردی

خسته ترینم
2706