2733
2734
مدرک به دردی هم نمیخوره اگه میخوای جدا بشی با خودش توافق کن هر چقدر میتونه از مهریتو بده و طلاقت بده ...

خب میبینم تو ماشین میشینه باهاش حرف میزنه هی زیر نظرش دارم شوهرمو،ولی دارم روانی میشم،طلاق نمیده حرومزاده

خسته ترینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=336525006]سالهاست جدازندگی میکنم کلا خیلی ساله ندیدمش[/QUOTE کار میکنی؟پشتوانه مالی داری؟

نه مریضم نمیتونم کارکنم خونه بابامم اونم یه بازنشستس.سرکوفت که نه وای حرف درشت هم میشنوم ولی بین بدوبدتربایدانتخاب کرد البته بگم اگه بچه داشتم تااخرین لحظه عمرم جدانمیشدم به خاطربچم

2731
نه مریضم نمیتونم کارکنم خونه بابامم اونم یه بازنشستس.سرکوفت که نه وای حرف درشت هم میشنوم ولی بین بدو ...

من بچه دارم،جاییم ندارم برم خانوادم حمايت نمیکنن میگن همه مردا همینن بخاطر بچت تحمل کن،ولی نمیدونن من دارن داغون میشم در کنار این آدم عوضی

خسته ترینم
من بچه دارم،جاییم ندارم برم خانوادم حمايت نمیکنن میگن همه مردا همینن بخاطر بچت تحمل کن،ولی نمیدونن م ...

ببین تمام حقهای دنیاباتوست من درکت میکنم منم یه چندماهی مجبوراتحمل کردم .فکرکن بایه دیوار یایه مبل یایه شی داری زندگی میکنی.نادیده بگیرش پول پس انداز کن و یه کاریادبگیر.بابچت خوش بگذرون اصلاپیگیرنباش که ببینی داره چکارمیکنه .باورت میشه جلومن زنه رو اورد روپشت بوم هزاربارتادم دررفتم ولی برگشتم گفتم خودم داغون میشم .به خاطر بچت صبوروقوی باش اگه بتونی خوب بزرگش کنی وبدباباش رو پیشش نگی بعدابرات باموفقیتهاش جبران میشه

من بچه دارم،جاییم ندارم برم خانوادم حمايت نمیکنن میگن همه مردا همینن بخاطر بچت تحمل کن،ولی نمیدونن م ...

شرایط منم مثل شماست

اول اینکه حتما پیش مشاور برو، من چند سال بعد اینکه فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه قرص اعصاب میخوردم، الانم سعی میکنم طرف گوشیش اصلا نرم چون هر وقت رفتم ی چیزی توش دیدم ک برا چند روز حالمو داغون کرده.

برا ماهایی ک چاره ای جز تحمل نداریم بهترین کار ندیدن و نشنیدنه، خیلی سخته ها خیلی ولی بهترین کاره. 

سعی کن سر خودتو گرم کنی هنری چیزی یاد بگیر و کلاس ورزشی برو. ورزش خیلی تو روحیه انسان تاثیر مثبت میذاره