2733
2764
عنوان

از نظرتون کسی با این آدم ازدواج می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 39 پست
همیشه کیس های خیلی خیلی خاص و اتفاقات عجیب رو تو تاپیک های شما میبینم.    

ایشون یه فرد جدید نیست همون آقای سوم راهنمایی هست که قبلاً در موردش حرف میزدم😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقتش اون خانم هم همه چیز تموم نبود خانواده‌ی خیلی موفقی داشت و خودش هم زیبا و خوش‌اخلاق بود اما د ...

تناسب خانواده ها خیلی مهمه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
با وجود تمام تضادهامون بچه‌ی خوبیه درکل  خانمه جواب منفی داد با پدر خانم که خصوصی حرف زدم ...

اون هم خانوادش خوب بود خودش خوب نبود 

دیگه همه ادما یه سری مشکلاتی دارن اگه سعی کنه رابطشو با خانوادش کم رنگ کنه که همسرش اسیب نبینه خوبه.

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

سلام عزیزم

من خودم تا قبل از یک اتفاق مهمی که توی زندگیم افتاد کاملا بر این اعتقاد بودم که صرفا شخص مهمه و خانواده اش زیاد مهم نیستند تا این که بنا بر اتفاق تلخی که برام افتاد در مورد نقش خانواده و تاثیر اون شروع به تحقیق و مطالعه کردم و آنچه که حاصل شد با توجه به پژوهشهای گسترده ی محققان این حوزه این هست که خانواده بسیار بسیار نقش پررنگی در صفات شخصیتی ما دارند و اونقدر نقش پررنگی دارند که تاثیر تربیت خیلی کم رنگ میشه . یعنی ویژگی های شخصیتی ما بیشتر تابع اون ژن‌هایی هست که روی DNA ما قرار گرفته و تا تحت تاثیر محیط و محیط تاثیر کمتری داره . من قطعا به این فرد جواب منفی میدادم چون در خانواده شون اعتیاد هست و این که فقیر هستند و همچنان تلاشی نمی کنند حکایت از بی عاری داره که اکثر معتادان در خانواده های تنبلی که حال کار کردن ندارند هستند . شاید سنگدلانه باشه ولی محققان تحقیق کردند که دو قلوهای همسان از خانواده های بزهکار را به خانواده های مناسب و با فاصله جغرافیایی برای تربیت تحویل دادند اما در نهایت ویژگی شخصیتی دو قلوها که در خانواده های روبه راه مختلف بزرگ شدند بیشتر شبیه خانواده بزهکار خودشون شده علی رغم این که پدر و مادر واقعی خودشون را هم ندیده بودند . اینو خودمون هم توی فرهنگمون داریم که مثلا میگیم فلانی بدذاته و شیر و ذات پاکی نداره شیر همون تربیت مادر هست ذات هم همون ژن خلافکاری و بزهکاری 

سلام عزیزم...انشالله اقای حداکثر تحصیلاتم به زودی زنش بدی  :))😄 

بنظرم خانم خودساخته ای که مثل خود ایشون از منفی تونستن خودشون بالا بکشن  و به جایگاه خوبی در تحصیلات یا هر مهارت دیگشون رسیدن گزینه ی مناسب تری براشون باشه تا کسی که تو شرایط کاملااااا برعکس اقا زندگی کرده ..شرایط زندگی این دونفر(مثلا همون خانم که تاپیک‌زدین پدرشون پزشک بودن)دو سر طیف هست و اختلافات زیادی میاره چون درک کردن همدیگه براشون سختههه

درسته هرکس عیبی داره ولی بعضی عیب ها تاثیرش تو زندگی خیلیییی زیاده مثل خانواده ایشون..مخصوصا که مداخلات اونها هم چنان هم بعد ازدواج ادامه خواهد داشت و خانم این اقا در اکثریت موارد اولویت اول نخواهد بود و تحمل این برای هر خانمی تقریبا غیر ممکنه

یه خانم دکتر جراح میشناسم در شرایط بسیار مشابه این اقا از یه خانواده فقیر  با ده یازده بچه از دانشگاه تهران فلوشیب دارن...الان ۵۵سالشه ومجردچون تا یازدهمین بچه زو هم سرو سامان بده شده بودچهل و اندی ساله!!

خودش میگفت اگه ازدواج میکردم نمی تونستم مثل مجردیم به خانوادم رسیدگی کنم و اگرم اینکارو میکردم  زندگی مشترکم با همسرم  و بچه هام بی کیفیت میشد در نتیجه یکیش انتخاب کردم

سلام عزیزم من خودم تا قبل از یک اتفاق مهمی که توی زندگیم افتاد کاملا بر این اعتقاد بودم که صرفا شخص ...

دقیقا موافقم من میگم ۵۰درصد شخصه ۵۰درصد خانوادش....

جدا از ژن و تربیت..درصد زیادی از طلاق ها بخاطر دخالت های خانواده پسر اتفاق میفته