2752
2734
عنوان

دوست دختر سابق پسری که قبلا باهاش چت کردم هایدم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 23 پست
اشتباه کردی هایدش کردی میفهنه پیگیرشی و سوزوندتت 

خب اون استوریای منو ببینه من نبینم که نمیشه😁

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ینی هرکی هایدت کنه فقط هایلاتت هاش نمیاد؟  پستاش میاد؟

اره پستاش میاد اما استوریاش نمیاد 

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
خب اون استوریای منو ببینه من نبینم که نمیشه😁

پیج فیک🤣🤣 بزن

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
نه فقط اگه اون خبر دار شده که من با پسره چت کردم یعنی کل فامیلامون فهمیدن و برام بد میشه چون من پسره ...

ولش کن بابا خودش که باهاش دوست بوده باید استرس داشته باشه نه شما بره چی بگه مثلا بگه فلانی ( شما) دوست پسر سابق منو تگ کرد زیر پست!

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
پیج فیک🤣🤣 بزن

زدم درخواست رو قبول نکرد پیجمم طبیعی بود صد تا فالوور صد و چهل تا فالووینگ😂

ولش کن بابا خودش که باهاش دوست بوده باید استرس داشته باشه نه شما بره چی بگه مثلا بگه فلانی ( شما) دو ...

میگم من پسره رو تگ کردم و باهم چت کردیم پسره به خانوادش گفته به نظرت ؟

زدم درخواست رو قبول نکرد پیجمم طبیعی بود صد تا فالوور صد و چهل تا فالووینگ😂

😂😂 منم اکس رلمو فالو کردم اول ک قبول کزد بعد انداخت بیرون🤣🤣 بعد دباره هرچی درخاست میدم قبول نمیکنه لعنتی🤣🤣 دارم از فضولی میمیرم😂😂 ب دوستامم ک یه کا فاالوور دارن گفتم اونارم قبول نکزده 😭😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
میگم من پسره رو تگ کردم و باهم چت کردیم پسره به خانوادش گفته به نظرت ؟

فکر نمیکنم نمیره بگه من با این دختره چت میکردم که پسرا اکثرا وقتی مرحله های آخری دوستیشون باشه سفت و سخت دختره رو بخواد به خانوادش میگه فلانی رو میخام بریم خواستگاری وگرنه یه چند روز پیام و نمیره بگه که

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂