2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم تا حالا خانوادمو اینجور پریشون و بدبخت ندیده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 40 پست

ببین عزیزم الان وضع همه داغونه 

اما سوالم اینه مادر شوهرت از کجا میخواد بفهمه و شوهرت اگه بگی نمیزاره چون بدون گفتن از خونه یه شکلاتم به کسی نمیدم چون مدیونی میاره و همسرم واقعا آدمی نیس بگه نده به کسی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا داداشت پیش مادر بزرگته ؟؟ البته عزیزم وضع همه داغونه

ما پیش مادربزرگم بزرگ شدیم بابام معتاد بود مارو انداخت رفت مامانمم طلاق گرفت حضانت مارو گرفت آورد خونه پدرش 

گاهی میگم همه دار و ندار شون رو گذاشتن پای ما شاید برا همین وضعشون اینقدر خراب شد

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2731
ببین عزیزم الان وضع همه داغونه  اما سوالم اینه مادر شوهرت از کجا میخواد بفهمه و شوهرت اگه بگی ...

تو یه ساختمون با جاری ها مادرشوهرم منه بدبخت 

به شوهرم بگم خرج خونه مادربزرگم رو بده؟ چی بگم 

بعد هم حقمه عمرمو میذارم پای این زندگی همه چی که مال اون نیست چطور این همه جهاز مادربزرگم دادنی کسی چیزی نمی‌گفت مدیونی نداشت الان که منو بزرگ کرده مثل دخترشم یه چیزی ببرم مدیونی داره بعد هم با این وضع اعتقادی نمونده مدیون قراره من بشم باشه من میرم جهنم ولی نمی‌ذارم اون پیرزن عذاب بکشه 

چه ربطی داره این حرفتون ! 😏😏

چرا راست میگه دیگه هر موشک ملیونها دلار برا ایران خرج برداشت این از کجا آوردن از شکم ما خراب بشه کمکشون به مملکهای غریبه فکر خودمون نیستن همش غزه و لبنان و افغان و سوریه بابا ملت دارن میمیرن از نداری ما خودمون دستمون شکر به دهنمون میرسه یکی هست ما سالی به یه مقدار گوست میدیم میگفت شما نیارین ما رنگ گوست نمیبینیم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اگر مثلا خورشت قرمه سبزی درست کرده باشی و به هوای اینکه مادربزرگت چند وقته هوس کرده درست کنه ولی مری ...

نه ناراحت نمیشه آدمیم نیست که خیلی ذوق کنه واسه این کارا یه جوری قیافشو عبوس میکنه پیش مامانم اینا که مامانم میگه نمیخواد پیش شوهرت بیاری 

آخه هرروز هم نمیشه که برد 

قصد دارم چندتومن تو کارتم هست با مامانم برم خرید وسایل بخریم بدم مامانم بیاره واسش چون تو روستاست میترسم اگه خودم ببرم آشنا ببینه به خانواده شوهرم خبر بده زشت میشه

نه ناراحت نمیشه آدمیم نیست که خیلی ذوق کنه واسه این کارا یه جوری قیافشو عبوس میکنه پیش مامانم اینا ک ...

تو اینجور مواقع اگه مجبور شدی خودت ببری قبلش به شوهرت یا خانوادش بگو مادر بزرگم نمیتونه بره خرید بهم پول زده برم براش خرید کنم ببرم 

فقط فقط حواست به داداشت باشه توروخدا  توقران مواظبش باش همین و بس

چجوری یعنی حواسم به چی باشه؟ پیرزن مریض میمونه به امون خدا نمیدونم چیزی داره بخوره یا نه 

چجوری یعنی حواسم به چی باشه؟ پیرزن مریض میمونه به امون خدا نمیدونم چیزی داره بخوره یا نه 

داداشت تنها گذاشتین تو سن بدی قرار داره 

مامانت اگه پیشش نیست خیلی سخته بزرگتر بالا سرش نباشه دختر فرق داره 

2706