2752
2734
عنوان

شما بخاطر عروسی خواهر و برادر بچه دارن شدنتون رو عقب میندازید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 43 پست

اخه بخاطر عروسی😑 بچه دار شدنم و همسرم برای من الویت اولو نسبت کسای دیگه یا چیزای دیگه خواهند داشت

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل بارداری هایلایت کن روی زمینه موی خودت تا اخر بارداریت شیک و قشنگه. لباسای الانم که همه از کمر به پایین کلوش و چینه

گیرم باردار بشی ایرادی نداره. از کجا معلوم با اقدام اول بادار شدی؟ اگه تا یک سال نشدی چی؟

یعنی برای یه شب عروسی میخوای بچه دار شدن که مهمترین تصمیم زندگیته رو عقب بندازی؟  خیلی باحالید ...

خب خواهرمه 

من باید تو چیدن جهاز و کاراش کمک خودش و مادرم باشم 

دوست دارم شب عروسیش به خودم برسم کلی برقصم 

حس میکنم باردار شم هیچ کدوم اینارو نمیتونم انجام بدم 

2731
نه بابا منم ۴ ماه دیگه عروسی خواهرمه تو اقدامم هستم منکه نمیتونم بخاطر یه شب زندگی خواهرم برنامه&nbs ...

چه خوب که این چیزا براتون مهم نیست 😞😞

من سر هر چیزی بارداری رو ميندازم عقب 🤦‍♀️🤦‍♀️

چه خوب که این چیزا براتون مهم نیست 😞😞 من سر هر چیزی بارداری رو ميندازم عقب 🤦‍♀️🤦‍♀️

نه عزیزم اگه واقعا دوست داری بچه دار بشی اقدام کن من الان نزدیک یک ساله تو اقدامم هنوز باردار نشدم اینجوری نیست که همین شما خواستی و اقدام کردی فر تی باردار بشی خواهر 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
خواهرت بعد از زایمانت عروسی میگیره تو این موضوعو عقب ننداز شاید بعدا پشیمون شی یا خواهرت بچه دار شه ...

خواهرم مشکلی نداره بعد زایمان من عروسی بگیره 

خانواده شوهرش صبر نمیکنن 

بخوان بگیرن همون تاریخی که تعیین کنن میگیرن بخاطر من عقب نمیندازن

پشیمون نیستی بخاطر مراسم برادرت عقب انداختی؟ 

نه.اصلا

سه شبانه روز از قبل خونه بابام بودم..کلی کمک کردم..مهمون داشتن..شب حنابندونم کلی رقصیدیم...شب عروسی هم انقد تو تالار چرخ زدیم و اومدیم و رفتیموو رقصیدیم

فرداشم خونه بابام کلی کمک کردم..مهمون داشتن

اگه باردار بودم نه کمکی میکردم..نه لذتی میبردم...لباسای جذب و قشنگی هم پوشیدم...حیفم میومد بعدا عکسارو نگا کنم ..تیپ و قیافم تو عکسا بهم ریخته باشه و یه گوشه بشینم

زندگیتون پر از عشق
خواهرت میتونه عروسی رو بعد فارغ شدن شما بگیره من زایمان کردم دخترم ۴۰روزه بود خواهرم عروسی گرفت

به یکی دیگه از کاربرا گفتم عزیزم 

خواهرم و خانواده خودم میگن بعد زایمان تو عروسی میگیریم اونا این کارو میکنن

ولی اگه یه وقت بخوان عروسی بگیرن شوهرش و خانواده شوهرش قبول نمیکنن بخاطر من عقب بندازن 

چه خوب که این چیزا براتون مهم نیست 😞😞 من سر هر چیزی بارداری رو ميندازم عقب 🤦‍♀️🤦‍♀️

الان شانس بارداری تو ما خانوما خیلی کم شده ب دلایل مختلف‌‌. امار ناباروری بالاست خیلیا بچه میخان. شماهم اگ الان سالمی و شرایطتون محیاست و شوهرت دوس داره و مشکلی باهم ندارین هی عقب ننداز که بعدا نشه و حسرتشو بخوری. من خودم درگیر یه بیماری ام نباید باردار شم فعلا وگرنه دست دست نمیکردم.

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
قبل بارداری هایلایت کن روی زمینه موی خودت تا اخر بارداریت شیک و قشنگه. لباسای الانم که همه از کمر به ...

نمیدونم فعلا که تازه یه ماهه اقدام کردیم و ماه اول نشد 

یکی از فامیلامون بچشو بخاطر عروسی خواهرش دوهفته زودتر به دنیا اورد حالا خواهرشم خیلی بی لیاقت بود

وای نه من میگم بخاطر عروسی بارداری رو عقب بندازم ولی هیچ وقت بخاطر عروسی بچه رو زودتر به دنیا نمیارم 😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه.اصلا سه شبانه روز از قبل خونه بابام بودم..کلی کمک کردم..مهمون داشتن..شب حنابندونم کلی رقصیدیم... ...

باز به نظر من هیچکس مهمتر از برنامه زندگی خودم نیست. همون خواهر بعدا عروس میشه و صاحب بچه. حرف مردم میمونه برای آدم. اخ اسی میگه ۴ ساله خونه خودشه و همسرش بچه میخواد. شاید شما هنوز امادگی بچه رو خودتو همسرت نداشتی. نمیشه یک نسخه پیچید برای همه

2706