2733
2734
عنوان

شما بخاطر عروسی خواهر و برادر بچه دارن شدنتون رو عقب میندازید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 43 پست
نه عزیزم اگه واقعا دوست داری بچه دار بشی اقدام کن من الان نزدیک یک ساله تو اقدامم هنوز باردار نشدم ا ...

مشکلی دارید عزیزم که یه ساله نشده؟؟ 

ما تازه یه ماهه اقدام کردیم و این ماه نشد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلی دارید عزیزم که یه ساله نشده؟؟  ما تازه یه ماهه اقدام کردیم و این ماه نشد

نه والا دوتا بچه دارم این بارداری سومه ، دوتای دیگه رو هرکدوم ۴ ماه طول کشید اسن یکی نمیدونم چرا طولاتی شد ، ازمایش و چکاپمم اوکی بود

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731
نه.اصلا سه شبانه روز از قبل خونه بابام بودم..کلی کمک کردم..مهمون داشتن..شب حنابندونم کلی رقصیدیم... ...

وای دقیقا حرفای دلمو زدی 

همه ی درد منم همینه 

اینکه من خواهرشم نزدیکم بهش 

دختر عمو و دختر عمه نیستم فقط یه شب برم عروسی برگردم 

صد در صد ما کلی کار داریم کلی بدو بدو داریم 

فقط واسه یه عقدش ما دو هفته بدو بدو کردیم 

تو عروسی ام کلی کار داریم من چجوری با بارداری این کارا رو کنم 

به قول شما لباس جذبم نمیشه پوشید و قیافه ام ورم داره و همه چی تحت تاثیره کلا 

الان شانس بارداری تو ما خانوما خیلی کم شده ب دلایل مختلف‌‌. امار ناباروری بالاست خیلیا بچه میخان. شم ...

شوهرمم همینو میگه 

میگه میترسم عقب بندازم مشکل داشته باشیم دیر بفهمیم 

درسته..من برا بچه دوم میخوام برم تو اقدام..شاید از این نظر هم فرق کنه

افرین. خوب ببین. بچه اول و دوم خیلی تفاوت داره.بچه اول ریسکه کی حامله بشی؟ دور از جونش سقط نشه و...

یک پروسه که ازدواج خواهر توش گمه. مهم اینه به سلامتی بچه دار بشه

افرین. خوب ببین. بچه اول و دوم خیلی تفاوت داره.بچه اول ریسکه کی حامله بشی؟ دور از جونش سقط نشه و... ...

یکی دیگه از نگرانی هام اینه 

من حامله شم انقد سر عروسی خواهرم استرس بکشم و فکر و خیال کنم روی بچه تاثیر منفی بذاره 😢😢

یکی دیگه از نگرانی هام اینه  من حامله شم انقد سر عروسی خواهرم استرس بکشم و فکر و خیال کنم روی ...

اسی از من به تو نصیحت اینقد خواهرم خواهرم نکن. دوست منم سر جهاز و مراسم خواهرش همه کار کرد. همه کاااار

الان بعد یک سال انچنان باهم سر یک چیز الکی بحث کردن که قطع رابطه شدن. فکر زندگی خودت باش دختر. چه اهمیتی داره سر مراسمات اون تو استرسی بخوای بشی؟؟

عه بچه دومه  برای من اولیه 😂

من بچه دوممه

بعدش مطمئن بودم داداشم بهار عروسی میگیره..

سر همین اگه میرفتم تو اقدام....اخرای بارداریم میوفتاد عروسی داداشم...بعد من تو بارداریم غش میکنم...عملا نمیتونستم شرکت کنم

ولی شما برین تو اقدام...چ بسا خواهرتون یه سال دیگه عروسب بگیره

زندگیتون پر از عشق
اسی از من به تو نصیحت اینقد خواهرم خواهرم نکن. دوست منم سر جهاز و مراسم خواهرش همه کار کرد. همه کااا ...

ای کاش بتونم تو دوران بارداریم بیخیال همه چی باشم و فقط به بچم فکر کنم 

من یه آدم حساسی ام سر هر چیزی استرس میگیرم

اینجوری به بچه خیلی ضرر میرسه