2752
2734
عنوان

شوهر شماها این‌قدر بی حساس هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 39 پست

شوهر منم همینه، با اونی که دوسش دارن ازدواج کنن گرم میشن، دیدم که میگم، یکی از دوستام برادرش با خانمی ازدواج کرد که دوسش نداشت بخاطر سرد بودن خانمش جدا شد اما با اونی که دوست داشت ازدواج کرد کلا عوض شد

اگر پنجمین خورشید داشتم دیگه غمی نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اگر اصلاح تغذیه نداشته باشی برمیگرده

چی بدم بخوره از عصبیت و دمدمی بودنش کم کنه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

اره سنتی بده . ازدواج فقط دوستی .من احمق اگر میدونستم ازدواج از طریق دوستی اتقدر خوبه مورد های دوستی مو نمیپروندم . اون موقع ها اخه ارزش بود با کسی دوست نبودن و ازدواج کردن ‌ . 

اخلاق هر کس فرق میکنه دلتو خوش اخلاق ها و ویژگی های خوب دیگش کن

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
اول باید روغن آب نمک چای مصرفیتونو تغییر بدی سالم کنی وگرنه تلاشت بیخوده

وای چقدر سر روغن دعوا داریم 

جامد مصرف میکنه همش

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

اون كسي كه قادر به بيان احساس خوب و بدش نيست قطعا آسيب ديده

اغلب مردهاي ايراني نه محبتي ديدن و نه ابرازش بلدن

من سر اين موضوع تراپي گرفتم مشخص شد همسرم از سمت مادرش و از جنس زن اسيب ديده

بايد خودش شروع كنه جلسات 

اره سنتی بده . ازدواج فقط دوستی .من احمق اگر میدونستم ازدواج از طریق دوستی اتقدر خوبه مورد های دوستی ...

همه چیز نسبیه کمم نیستن زوج های ک بد مدت طولانی  ک دوست بودن کارشون به طلاق کشیده نمونش دو تا از دوستهای خودم بااینکه باهم ازقبل دوست و عاشق هم بودن تو عقد از هم جدا شدن

2706