2752
2734
عنوان

شوهر شماها این‌قدر بی حساس هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 39 پست

سعی کن از این مقوله بیایی بیرون بهش فکر نکن اگر خودتو دوست داری کاری که من کردم، چون داشتم خیلی اذیت میشدم، به خاطر اخلاقش هم کلا 5 ساله با خانواده هامون رفت و آمد نداریم یعنی تنها میریم می‌آییم، واقعا اعصابم راحت شده،. قبلش همش عذاب میکشیدم، الان فقط یه جورایی  فقط شوهر دارم، با بچه هام حال میکنم. دیگه نه به کارهاش فکر میکنم نه به سرد بودنش، میدونم سخته ولی من تونستم، 

اگر پنجمین خورشید داشتم دیگه غمی نداشتم
ار همین جوری 

خب دیگه پس درونگرا و آرومه و اهل حرف عاشقانه نیست ولی در عمل بهت نشون میده دوست داره، شاید خودت ابراز علاقه کنی  اونم درست بشه زن و شوهر اخلاقشون به سمت هم کشیده میشه، مثلا من درونگرا بودم شوهرم برونگرا کم کم به سمت هم اومدیم الان من میان گرا شدم، سعی کن به نکات مثبت و همین که میدونید در عمل بهت میگه دوست دارم فکر کنی 

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی ب جامد مایع نداره باید روغنای طبیعی بخری مخلوط کنی باهم

چشم 

ممنونم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
اون كسي كه قادر به بيان احساس خوب و بدش نيست قطعا آسيب ديده اغلب مردهاي ايراني نه محبتي ديدن و نه ا ...

در مورد همه درست نیست، شوهرم و مادرش همش تو جنگ و دعوا بودن خیلی ام اخلاقش شوخ و احساساتی هست، در حدی که من خسته می شدم از مادر شوهرم همیشه با این تو جنگ بود و نفرین میکرد سر چیزای بیخود بچه آخر بود شوهرم چیزایی که جونا میخواستم اینم میخواس مثل غذای خوب اونم پیر بود هیچ‌کار نمی‌کرد بخاطر همون شوهرم منو عقد بودم نمی‌گذاشت برم خونمون و می‌گفت باید پیشم باشی از سرکار میام انرژی بگیرم 

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂

منم اول عقدمون احساس داشت اونم فکر میکنم چون راه دور بودیم احساس شو نشون میداد بعد ک اومدیم خونه خودمون تا الان ک ۲۰ ساله میگذره هیچ محبتی نداشته نه کلامی نه احساسی نه مالی حتی الانم دوماه قهریم رابطه نداریم براش مهم نیست منم تا چندسال پیش عذاب میکشیدم اما ۳الی ۴ سالی دیگه برام مهم نیست از بس با کارهاش سردترم کرده

چند سالشه چند سالتع کجایی هستین

من ۳۷ اون ۴۴ تهران

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
دیر ازدواج کردین ؟؟ 

بله