2733
2734
عنوان

من خیلی دست پاچلفتی تشریف دارم نمیدونم چطور قراره خونه داری کنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 68 پست
اینم بگم هنوزم منو به چشم بچه میبینن که چیزی جز نق زدن بلد نیستم درحالیکه اصلا اینطری نیستم ماه رمض ...

دمت گرم پس زرنگی😍😍

من خیلی تنبلم خیلییی

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا برعکس من تو مرتب کردن خونه ظرف شستن و برق انداختن کل خونه  خیلی زرنگم اخه اینم شد هنر ک ...

بابا اشپزی ک کار نداره الان خونه ی مامانت تمرین کن فیلم اشپزی ببین سریع راه میافتی

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2731
دمت گرم پس زرنگی😍😍 من خیلی تنبلم خیلییی

زرنگ کجا بود مجبورم مجبور 😂😂😂 دوتا بچه دارم اگه تکونی به خودم ندم بیچاره ها تلف میشن

شما وضعت خوبه باز یادمه آش میپختم مثلا پیازشو خرد میکردم سبزی رو پاک میگردم صبح تاظطهر طول مکشید درواقع حوالی ساعت 10 شب غذا حاضر میشد یک شبانه روز از فرط خستگی میخوابیدم😕😕

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بابا اشپزی ک کار نداره الان خونه ی مامانت تمرین کن فیلم اشپزی ببین سریع راه میافتی

اشپزی هم اینطوری نیست که بگم در حد صفرم

مثلا میتونم قورمه سبزی خوشمزه درست کنم یا قیمه یا کباب تابه ای ماکارونی کیک فقط ساده و خونگیش رو بلدم درصورتیکه هزارررر مدل کیک و دسر و شیرینی درست میکنن یسریا

برنجام که همیشههه خمیر و شفتهه

غذارو میزارم ولی از نتیجش خوشم نمیاد واسه همینه میگم دست پاچلفتیم😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
چرا جواب نمیدی    

ریحووون تو که با من قهر کرده بودی بم گفتی برو حیاطتون🤨😂😂😂

زرنگ کجا بود مجبورم مجبور 😂😂😂 دوتا بچه دارم اگه تکونی به خودم ندم بیچاره ها تلف میشن شما وضعت خو ...

خدایی خونه داری سخت ترین کار دنیا هست

سلامت باشی ایشالا

ریحووون تو که با من قهر کرده بودی بم گفتی برو حیاطتون🤨😂😂😂

بیاایتا دلم گرفته

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....