2733
2734
عنوان

من خیلی دست پاچلفتی تشریف دارم نمیدونم چطور قراره خونه داری کنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 68 پست

یاد میگیری نگران نباش تو اینترنت دستور پخت همه غذایی هست نهایتا تا دستت راه بیفته تو پلوپز برنج بپز خورشتی کم کم دستت میاد چجوری جابیفته درمورد خیاطی هم خیلیا با سن و سال بالا هم اصلا بلد نیستن و علاقه ای ندارن حتی یه کوک بزنن نگرانی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دست و پا چلفتی ام اما ن در رابطه با اشپزی و خیاطی گاف من تو مرتب و تمیز کردن خونه اس شوهرم هنوز ...

اتفاقا برعکس من تو مرتب کردن خونه ظرف شستن و برق انداختن کل خونه  خیلی زرنگم

اخه اینم شد هنر ک من دارم😂😂😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
منم دست و پا چلفتی ام اما ن در رابطه با اشپزی و خیاطی گاف من تو مرتب و تمیز کردن خونه اس شوهرم هنوز ...

من هم در این زمینه خیلی زرنگ م با اینکه شاغل م تمام وقت و بچه کوچیک دارم

عزیزم منم خونه مامانم کارنمیکردم😊 ۲۲ سالگی اومدم خونه خودم دمپختام که کوفته میسد و اب داشت نمیدونس ...

عههه پس خداروشکر😍😍

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
دقیقا مثل خودت بودم عزیزم  الان بعداز ۷سال یه کدبانو کامل هستم  ولی بذار از سختیا و &nbs ...

شوهرمم همینو میگه که اگه یروز مهمون بیاد زشت میشه واس خود من ایرادی نداره که برنجت شبیه کوفته برنجیای چینی ها بشه🤣🤦‍♀️

شوهرمم همینو میگه که اگه یروز مهمون بیاد زشت میشه واس خود من ایرادی نداره که برنجت شبیه کوفته برنجیا ...

ایتا نمیای

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
عزیزم خونه شوهر جای یادگرفتن نیست  جای تجربه نیست فکر می کنی مادر شوهرت مثل شوهرت یا مادرت ه ...

مادرشوهر و خواهرشوهرم مهربون هستن تاحالا هیچ رفتار بدی باهام نداشتن خوبه رابطمون

منم شبیه خودت بودم...۱۸ سالگی عقد کردم همون ۱۸ هم عروسی کرد...تا همون موقع عقدم میرفتم مدرسه و درس م ...

منم میرم دانشگاه

خداروشکر خوشبخت بشی عزیزم😍

بچه ها من یه عمل جراحی خیلی مهم دارم میشه برا سلامتیم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥺🥺🥺🥺❤️❤️ ...

دعات میکنم عزیزم ایشالله تنت همیشه سلامت باشه🥰

اتفاقا برعکس من تو مرتب کردن خونه ظرف شستن و برق انداختن کل خونه  خیلی زرنگم اخه اینم شد هنر ک ...

عزیزم همسرت حمایتت میکنه و اعتماد بنفس میده قدرشو بدون 

منم مجردی میرفتم سرکار دانشگاه و خونه و رقص و... 

اگه مامان خونه نبود میخوابیدم تا بیاد غذا بده بهم 

وقتی رفتیم خونه خودمون سوپ درست کردم با قیمه و کته 

😂😂😂 خیلی خوشمزه شده بود فقط قیمه رو یک هفته خوردیم بسکه زیاد بود

تلاش کن رسپیها رو پیدا کن از مامانت بپرس یه آشپز ماهر میشی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
یاد میگیری نگران نباش تو اینترنت دستور پخت همه غذایی هست نهایتا تا دستت راه بیفته تو پلوپز برنج بپز ...

ممنونم😍😍

عزیزم همسرت حمایتت میکنه و اعتماد بنفس میده قدرشو بدون  منم مجردی میرفتم سرکار دانشگاه و خونه ...

چشممم🥰🥰🥰

منم میرم دانشگاه خداروشکر خوشبخت بشی عزیزم😍

اینم بگم هنوزم منو به چشم بچه میبینن که چیزی جز نق زدن بلد نیستم درحالیکه اصلا اینطری نیستم

ماه رمضون یه مهمونی دادم دست تنها فقط همسرم کمک حالم بود همه مهمونها انگشت به دهن مونده بودن که همه این تشریقات رو خودم تنهایی اونم با دهن روزه انجام دادم 

آشپزی که کاری نداره خیلیم لذت بخشه 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706