2733
2734
عنوان

زن داداش و کاراش

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 40 پست

به نظرم کاراشون توی جمع خیلی زشته چه بسا که برای جاریتونم حرف در میارن ،به نظرم با یک بزرگ تر مشورت بگیرین تا به جاریتون بفهمونه که احترام شوهرتون نگه داره باهش شوخی دستی نکنه وقتی یک بزرگتر بگه خودش خجالت میکشه دیگه انجام نمیده

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
واقعا عوق به جاریت واقعا چقدر اینجور زنا دم دستی و عقده این انگار از طرف همسرشون تامین نمیشن هرچی ...

خو واقعا منم خوشم نمیاد انگا عمدی امد جلوم اینکار کرد خ جاها حس کردم عمدی کاری میکنه ک من ناراحت بشم .. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اگه من خوشم‌نیاد و ناراحت میشم باید چکار کنم؟

اگ خوشت نمیاد ب همسرت بگو ک میدونم قصد و نیت بدی ندارید ولی تو قواعد من نیست و قابل قبول نیست برام لطفا مراعات کن تا اون خانوم هم متوجه بشه 

اگ قیامت قصه باشه تورو من کجا ببینم🥀🖤
به نظرم کاراشون توی جمع خیلی زشته چه بسا که برای جاریتونم حرف در میارن ،به نظرم با یک بزرگ تر مشورت ...

والا به قدی ک ناراحت شدم بی شک همه متوجه شدن چون شوهرم همش میگفت اخمات باز کن .. واقعا هم عصبی بودم ولی خودم نگه داشتم 

اگ خوشت نمیاد ب همسرت بگو ک میدونم قصد و نیت بدی ندارید ولی تو قواعد من نیست و قابل قبول نیست برام ل ...

گفتم بش گفت باشه گفتم همونجو ک تو روش باز کردی شوخی فیزیکی کنه توام میری رابطت باش مدیریت کنی  و حد خودش بدونه

ببین سیاست داشته باش

نزار جاری ازت نقطه ضعف پیدا کنه

با سیاست و در طول زمان شوهرتو دور کن شوهرت واکنشاش کم کم تغییر بده و ازش دور شه

تو هیییچ واکنش مستقیمی نداشته باش اصلا

بزار اینجور بفهمه که شوهرت دیگه تغییر کرده و بدش میاد ازین راحت بودنه

تصورشم حال بهم زنه شما متاهلی میتونی تحمل کنی اینجوریو

برا من مهم نیست چون جاریم ۸ سال قبل تر از من داخل خانواده بوده و با همسرم مثل خاهر و برادرن و من مطمئنم اگ شوخی و سر ب سر هم میزارن از رو خیال بدی نیست

خو واقعا منم خوشم نمیاد انگا عمدی امد جلوم اینکار کرد خ جاها حس کردم عمدی کاری میکنه ک من ناراحت بشم ...

خیلی حال بهم زنه ولی از کوره در نرو زمان میخاد تغیر این عادات 

به جا و به موقعش از همسرت بخواه طورب که گارد نگیره

و اگر با مادرشوهرت اوکی هستی میتونی ریز درددل کنی و بهش بگی

به جاریتم یکبار بگو خوشم نمیاد که احتمالا بازخورد مثبتی نمیگیری ولی از اون با این توصیفات نمیشه توقع داشت

من باشم به برادرشوهرم میگم خانومتون خیلی با داداشتون راحتن من تابحال اینجوری ندیده بودم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
گفتم بش گفت باشه گفتم همونجو ک تو روش باز کردی شوخی فیزیکی کنه توام میری رابطت باش مدیریت کنی  ...

ولی وقتی میگی جاریت انگار از عمد این کارو میکنه 

حواست باشه ک نقطه ضعف ندی ب دستش 

والا به قدی ک ناراحت شدم بی شک همه متوجه شدن چون شوهرم همش میگفت اخمات باز کن .. واقعا هم عصبی بودم ...

دیگه این همه راحتی که بین شوهر و جاری باشه واقعا زشته یکمم شوهرت بهش رو داده شوهرتم توجیح کن که بهش این همه رو نده اگه دیدی ادامه میدن خیلی با احترام به برار شوهرت بگو زنتو جمع کن این همه با بقیه راحت نباشه دیگه شوهرش شاید بتونه زنشو کنترل کنه

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
2706