2733
2734
عنوان

زن داداش و کاراش

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 40 پست
ببین سیاست داشته باش نزار جاری ازت نقطه ضعف پیدا کنه با سیاست و در طول زمان شوهرتو دور کن شوهرت وا ...

منم همینو ب شوهرم گفتم من هیچ نمیگم تو مدیریت کن و فاصله بگیر اسم منم وسط‌نیاز .. حالا خونشون ک بودم هی میگفت یعنی شوهرم چ ارومه چ عاقل شده چ فلان .. چون حتما نشستی .. من هی هیچ نمیگفتم 

برا من مهم نیست چون جاریم ۸ سال قبل تر از من داخل خانواده بوده و با همسرم مثل خاهر و برادرن و من مطم ...

اره راحت بودن یه مسالست

شوخی دستی یه چیز دیگه

اگه شمام با شوخی مدل جاری استارتر کنار میای خوش بحالت خیلی دریادلی

من طرفو خفه نکنم راحت نمیشم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حال بهم زنه ولی از کوره در نرو زمان میخاد تغیر این عادات  به جا و به موقعش از همسرت بخواه ...

نه من ک خودم قاطی نمیکنم ک بشم بده موظفه شوهرم مدیریت کنع منو بخاد خودش اکی میکنه اگ بخاد ادامه بده واقعا ژنذگی خودش خراب میشه

2731
با این تاپیکای این چند روز ازینکه به محرم نامحرم معتقدم عمیقا خوشحالم:)))

والا بعد از اسلام ایراد میگیرن.

واقعا اسلام به ذات خود ندارد عیبی

هر عیب که هست از مسلمانی ماست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
واقعا بدم میاد من تو اون لحظه اتیش گرفتم

میفهمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا بعد از اسلام ایراد میگیرن. واقعا اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست

واقعا اسلام همه چی میدونه ک از اول حلال و حرام تعیین کرده خدا ب همه چی فک کرده

میفهمم

الان شوهرم میخاد رانندگی یادش بده تو غیاب من خدا میدونه چ شوخی میکنه .. بش گفتم یبار یادش نمیدی گفت داداشم بخاد یادش میدم انگا داداش چلاقه .. بازم امرو گفت گفتم یادش نمیدی از همی الان بگو یاد نمیدم .. خود شوهرم لابد تز میده جلوشون .. اگ رفت یاد داد نمیدونم چ کنک

الان جاریت و شوهرت چند سالشونه؟ فک کن اگه جاریت وقتی اومده تو خانواده شوهر شما ده سالش بوده رسما به چشم بچه نگاش کرده صمیمی شدن هر چند الان دیگه نمیپسندم واقعا. ولی معنیش این نیست طرف منظور داره

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
الان شوهرم میخاد رانندگی یادش بده تو غیاب من خدا میدونه چ شوخی میکنه .. بش گفتم یبار یادش نمیدی گفت ...

🤨🤨🤨🤨🤨

یبار اوایل ازدواج میخاستم برم ختم اشناها شوهرم نبود گفت با داداشم برو من جلو نشستم 

شب اومد پرسید عقب نشستی گفتم نه انقد از دستم ناراحت شد حالا داشتیم میرفتیم ختم ها

اسی قلبم گرفت بجات😂😂

واقعا من نمیپسندم و تو کتم نمیره هیچ جوره اعصابم خورد شد😤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان جاریت و شوهرت چند سالشونه؟ فک کن اگه جاریت وقتی اومده تو خانواده شوهر شما ده سالش بوده رسما به ...

منم میدونم منظور ندارن .. ولی جاریم چون احترام من نگه نمیداره نمیگ شاید دختره ناراحت بشه ازش بدم امد شعور خوب چیزیه بلاخره من جدیدم شاید حساس بشم .. وگرن من ۱۵ سال از جاریم کوچکترم