2733
2734
عنوان

مادر شوهر بی درک رو چکار میشه کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 82 پست

اومد کارای خودتو بکن 

انگار ن انگار هست 

بگو شما که دیگه مهمون نیستین =)

غذا خواستی بزاری ی بخششو بنداز گردن اون 

خودش میوه بیاره اگه میخواد بخوره 

ظرفارو بشوره 

دیگه نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قفل در عوض کن و همیشه قفل کن در زد هم باز نکن. خودت رو با کار و یا درس یا دورهمی دوستانه بیرون خونه ...

اتفاقا بیشترش خونم انقد خونه موندم و ریختم تو خودم تا حملات عصبی هم گرفتم چون از شهر دوریم خوش مسیر نیست با شوهرم بلکه برم. 

عزیزم اصلا ربطی به مادرشوهرش نداره اگه برات تعریف کنم که مادربزرگم چقد مادرم وزن عموهام رو اذیت می‌ک ...

دقیقا به شخصیته. من مادربزرگ همسرمم دیدم دقیقا همینطوره تو همه چیز دخالت داره. باز مادرشوهر من بهتره. 

اهمیت نده بزار ناراحت بشه اگه نمیخواد ناراحت بشه خوب شمارو درک کنه وقتی میاد زیاد حرف نزن باهاش اخم ...

اره. ی بار خواهرم گفت بینتون حصار بکشید ک از در ایفون بزنن. اونموقع داغ بودم. نمیدونم قهر میکنه و دنبال بحثه که به شخصیت من نمیخوره. فقط کاش پول بیاد دستمون بریم. بفهمم زندگی چیه ... 

اومد کارای خودتو بکن  انگار ن انگار هست  بگو شما که دیگه مهمون نیستین =) غذا خواستی ...

اتفاقا موقع ناهار میگم شما ک ناهار خوردید ساعت دو بعد میگ چ بگم ی لقمه با شما میخورم شوهرم براش ظرف میاره. کلا زشته این رفتار من ی سفره با عشق بچینم دونفره بعد طرف پیداش شه اونم هر روز... 

کارو زندگی نداره بچه نداره دیگه

چرا اونا پایینن 🥲ن دیگ باغچش اب میده سرگرمیش منم. شوهرمو دوست دارم از انتخاب خودش راضیم اما این رفتار و ی سری مشکلات برام پیش اومده میگم چکار کردم با خودم از ی ادم با نظم و سفر و بااعتماد بنفس ب ی ادم افسرده تبدیل شدم. 

اره. ی بار خواهرم گفت بینتون حصار بکشید ک از در ایفون بزنن. اونموقع داغ بودم. نمیدونم قهر میکنه و دن ...

اره اولویتت رفتن باشه اصلا کنار خانواده همسر موندن یه اشتباه خیلی بزرگه همه روانشناس ها میگن هرگز نکنید 

سعی کن وام چیزی جور کنی بری فعلا محلش نده تا میری

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
اره اولویتت رفتن باشه اصلا کنار خانواده همسر موندن یه اشتباه خیلی بزرگه همه روانشناس ها میگن هرگز نک ...

واقعا موافقم. اگ بخوام خانوادم دعوت کنم پبداشون میشه. دوستام همینطور.بخوایم بریم پارک و تفریح و عروسی میان باهامون.  هر خرید لباس و وسیله ای قشنگ زیر نظرشون. اونم من ک اهل حریم بودم چ شدم واقعا...

2706