2733
2739

فقط برای چک آپ بردمش اصلا فکرشو نمی‌کردم انقد چشماش ضعیف باشه فقط س سالشه 😭کارم شده گریه همش میگم حیف اون چشمای قشنگش نیست بره پشت شیشه عینک 😭😭یکیش چهاره یکیش س و نیم 😭😭😭خدا مرگم بده چطور متوجه نشده بودم چرا من نفهمیدم 

آخه چجوری عینک بزارم براش محاله بزاره رو چشماش بمونه خیلی زود از چیزی خسته میشه 😭دکتر می‌گفت اگر براش نزنی تنبلی چشم میگیره 

دعا کنید ضعیفی چشماش رفع بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ببخش صریح صحبت میکنم 

چرا ناشکری میکنی؟هیچ ایرادی نداره عینک میزنه 

یا خوب میشه یا بزرگ میشه مث من توی پنج دیقه عمل میکنه خوب میشه 

خداروشکر چیز خطرناکی نیست 

اینکه‌ زودتر متوجه نشدی خودتو سرزنش نکن 

مگه چندبار مادر شدی !

قربون چشمای خشگلش پشت عینک 

روزی هزار بار خداروشکر کن 

بابت وجودش

یه سال عینک میزنه.خوب میشه بر میداره غصه نخور

ینی ممکنه بزاره رو چشماش بمونه ؟؟وقتی براش قطره ریخت حدود چهل دقیقه نشست دوباره معاینه کرد گفت با قطره تا حدودی اومد پایین 

2740
ینی ممکنه بزاره رو چشماش بمونه ؟؟وقتی براش قطره ریخت حدود چهل دقیقه نشست دوباره معاینه کرد گفت با قط ...

قطره میزنه.مردمک چشم باز میشه دکتر بهتر میبینن.اونی که بعد قطره دید گفته درسته

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
عزیزم ببخش صریح صحبت میکنم  چرا ناشکری میکنی؟هیچ ایرادی نداره عینک میزنه  یا خوب میشه یا ...

گریه ولم نمیکنه همش میگم خاک تو سرت یا مادر بودنت چرا متوجه نشدی چرا هیچ علایمی نداشت ینی بچم چقد بد و تار میدید و من نفهمیدم 😭😭😭😭همش امید دارم عینک بزنه و درست بشه ..نمی‌دونم چرا من عذاب وجدان داره خفم می‌کنه 😭😭😭من خودم استیکماتم ولی عینک نمیزنم میگم دور چشمام سیاه میشه اونوقت بچم از بچگی بزنه چشماش قشنگیشو از دست بده چی 😭😭😭خودم از وقتی بچه دار شدم کل وجودم استرس بود براش الان ک انقد ضعیف شده چشماش فقط دارم خودمو سرزنش میکنم 😭😭

چشمای خودتو و شوهرت ضعیف بوده تو بچگی؟

شوهرم ن ولی خودم تو دبیرستان متوجه شدم تار میبینم و استیکماتم ولی عینک نمیزنم حس میکنم ضعیفترم شده ..الهی بمیرم بچه س ساله چقد تار دیده و منه احمق بی خبر بودم 😭

آخه چجوری عینک بزارم براش محاله بزاره رو چشماش بمونه خیلی زود از چیزی خسته میشه 😭دکتر می‌گفت اگر بر ...

دخترم سه سالش بود شماره چهار و سه و نیم دادن کلی غصه خوردم و غم زیادی بود درکت می کنم 

اونم زود عادت کرد منم یادم رفت که چقد غصه خوردم  تموم شد و رفت خودتو سرزنش نکن   ناراحتی رو کنترل کن با عینک خوب و خوشگل میبینی که چقد خواستنی تر میشه قول میدم 

امسال دخترم کنکور میده 

دخترم با عینک شده بود خانوم دکتر و مهندس کلاس 

کاری نمیتونی انجام بدی فقط سخت نگیر بچه میفهمه غصه میخوره 

بین اینهمه رنج غم الان شما ناچیزه شکر خدا 

مراقب حال خوشتون باش بچه میفهمه شما غم داری  شاد بودن هنر مادره 

به خدا که بعدها پشیمون میشی از ناراحت شدنت 

دخترم الان شماره چشماش نیم هست 

کیفیت عینک مهمه ظریف کم وزن باشه شیشه لیز نخوره رو بینی بیفته 

گریه ولم نمیکنه همش میگم خاک تو سرت یا مادر بودنت چرا متوجه نشدی چرا هیچ علایمی نداشت ینی بچم چقد بد ...

آروم باش 

همه ی مادرا دلمون نمیخاد خار بره پای کوچولوهامون میفهممت 

نمیخام ناراحتت کنم 

ولی ی چیز میگم دیگه الان گریه و ناشکری نکنی 

پسرمو یکسال میشه از دست دادم 

بر اثر سرطان خون😭😭😭😭

بخاطر ضعیفی چشم ناشکری نکن بخدا 

2706