2752
2734
عنوان

چه کارایی تو عقد انجام بدیم بعد از ازدواج تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 38 پست
گربه رو دم حجله بکش. عادتش نده یه روز خاص بری خونه مادرش . هر هفته نرو خونه مادرش.هر دو هفته یه بار& ...

اصلااا نمیشه 

تقریبا هر روز منو میبره خونشون 

هر جور که فکرشو کنید مقاومت کردم ولی تاثیری نداره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اصلااا نمیشه  تقریبا هر روز منو میبره خونشون  هر جور که فکرشو کنید مقاومت کردم ولی تاثیر ...

بهانه بیار خب هرچی کمتر بری عزیزتر هستی اینجوری روی پدرومادر شوهرت باهات شدید باز میشه 

چون عاشق همسرم بودم و دستش خالی بود خواستم بهشون فشار نیارم، ولی به نظرم پدر و مادرش وظیفشون بود جور ...

اینجوری خونوادش بد عادت میشن که 

خودشون باید شعورشون برسه به پسرشون کمک کنن سرافکنده نشه وقتی کوتاه بیای یادشون میره وظایفشون رو

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

زیاد به این که خاکی باشی و هرچی گفتن بله بگی عادتشون نده. بعداً میگن لیاقتت همین بوده.

زیاد نرو خونه مادرشوهر اینا . زیادم صمیمی نباش.

و نکته آخر ،، هرگز و هرگز تو یه خونه و ساختمان نرو با خانواده شوهر . هرچقدر دورتر بهتر.

به نظرم خرج داشته باش نه اینکه بدبختش کنی و انتظارات و توقعات زیاد داشته باشی 

ولی مثلا از همین اوا بهش بفهمون زن گرفتن و زن بودن خرج داره مثلا یه ماه لباس بخر ماه بعد دوتا تیکه لوازم ارایش بخر 

یا راجب اینکه مبلغی ماهانه بهتون خرجی بده صحبت کنید

یا کارای مردونه رو خودت انجام نده چون بعدا وظیفت میشه

تو زنانگی خودت رو داشته باش وظایف خودتو خوب انجام بده

اصلااا نمیشه  تقریبا هر روز منو میبره خونشون  هر جور که فکرشو کنید مقاومت کردم ولی تاثیر ...

خب عزیزم بهش بگو چرا هر روز من بیام خونتون به خانوادتم زحمت میشه

احترامشون واجبه من هفته‌ای یک بار میام سر میزنم ولی دلم میخاد بقیه هفته رو باهم بیرون بریم

نمیدونم برید کافه برید سینما برید پارک برید موزه

چرا هر روز برید خونه مادرشوهرتون اخه

من گفتم هیچی هدیه برام نیارن، یلدا، عید ها و هر مناسبتی که هدیه میارن، و حالا کمی پشیمونم به نظرم خو ...

حالا من میخوام که بیارن ولی میگن رسم نداریم منم در اخر مجبور میشم بیخیال بشم

اینکه خودتو دسته بالا بگیری فقط همین اصلا کوتاه نیای و قانع نباشی 

نمیدونم چجوری اینطور ادمی باشم 

اگر چیزی بخوام میگه الان نمیتونم ده روز دیگع و خب من قبول میکنم 

غین کوتاه اومدن اشتباهه؟

2706