2752
2734
عنوان

چه کارایی تو عقد انجام بدیم بعد از ازدواج تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 38 پست
خودم درنظر دارم همیشه آشپزی نکنم و ی وقتایی بگم از بیرون بگیریم و تو کار خونه مشارکت بدم ، از همون ...

الان نامزدیم سفره جمع کردنی بشقابارو خودش جمع میکنه میگه سنگینه تو برندار یعنی بعد از عروسی اینجوری میمونه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول احترام به خانواده ها و اینکه اونارو در جریان دعواهاتون قرار ندید بعدم پول دادن از اول بهش ...

اصلا دوست ندارم کارت بده چون مدیریت مخفی میشه اینکه چقد برداشت کنم یا بمونه خبردار میشه 

ولی چجوری یادش بدم پول بهم بده؟

خودتو کاری نشون نده فقط کافیه بفهمن زرنگی وااااااااااای

😂😂😂دقیقاا همینطوریم و سعی میکنم از جام پا نشم ولی نمیتونم ظرف نمیشورم ولی حتما سفره میندازم جمع میکنم یا سالاد درست میکنم اصلا نمیتونم کار نکنم

2731
اینجوری خونوادش بد عادت میشن که  خودشون باید شعورشون برسه به پسرشون کمک کنن سرافکنده نشه وقتی ...

همینطور هم شد. شعورشون کم بود. ولی خدا رو شکر خودش خوبه

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
اصلا دوست ندارم کارت بده چون مدیریت مخفی میشه اینکه چقد برداشت کنم یا بمونه خبردار میشه  ولی چ ...

یاد نمیگیره اگه خودش نخواد باید دائم بهش گفت شماره کارت خودتو بده مدیریت مخفی نشه بعدم مردا خودشون مدیریت مخفیو‌ دارن خصوصا اینکه پول به زنشون بدن حتی اگه اسمسای بانکو‌نبینن باز در جریان هستن😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی