2752
2734
عنوان

یه نفر چندسال باید درد بکشه از یه موضوع ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 86 پست
خب خودتم میدونی که عزیزم زمان رفتن ما دست خودمون نیست ، کاش دست خودمون بود واقعا تنها چیزی که میتون ...

صبر نکنم چیکار کنم میدونم زمان رفتنم دست من نیست خودکشی هم نمیتونم بکنم باید با این درد ادامه بدم تا تموم سه غقط دوست دارم زودتر این اتفاق بیفته هیچی من و به این زندگی وصلم نمیکنه  

اهوم خودمم از این بابت خیلی حالم بهتره  ولی گذشته مو نمیدونم چیکار کنم کارایی کردم که نمیتونم ...

گذشته اسمش روشه گذشته و بهش فکر نکن تمرکزت روی حال باشه و اینکه تا الان که مشکلی پیش نیومده به خاطر کارهای گذشتت پس فکر نکن هر وقت اتفاقی افتاد اونوقت دنبال چاره باش الان فقط تمرکز روی حال و پیشرفت پس الکی استرس نداشته باش و با قدرت پیش برو که به مراد دلت برسی

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صبر نکنم چیکار کنم میدونم زمان رفتنم دست من نیست خودکشی هم نمیتونم بکنم باید با این درد ادامه بدم تا ...

درکت میکنم عزیزم ولی واقعا معلوم نیست حق با کیه 

الان خواهر منم ۱۴ سال از من بزرگتره .‌‌.. من به خاطر خواهرم همه ی پیشنهادا و خواستگارا رو حتی رد کردم ...خواهرم قلب بزرگی داره اصلا به روش نمیارم از اون بابت ازدواج نمیکنم   ولی تنها علتم اونه  چون وقتی اسمش میاد از چشماش ناراحتیش رو متوجه میشم. 

نه تقصیر اونه و نه من  گاهی انگار نمیشه که نمیشه

چه دارد ، آنکه تو را ندارد ؟! و چه ندارد ، آنکه تو را دارد ؟! ...✨️
هربار دوباره شروع کردم خراب شده خستم حس میکنم خب درست نمیشه تموم که میشه 

شروع کردی ولی دوباره همون راه تکراری رو رفتی راه جدید رو امتحان نکردی و الان خسته شدی حق بهت میدم خسته شدی باید استراحت کنی کاملا درست خوب ی خرده استراحت به روحت بده کمتر خودتو مقایسه کن با بقیه کم بگو نمیشه کم بگو من خوشحال نیستم کم بگو وای چرا اینطوری شد ی خرده اینا رو نگو تا روحت استراحت کنه و بتونی دوباره حرکت کنی ادای تنبل ها رو درمیاری در صدرتی که تنبل نیستی

درکت میکنم عزیزم ولی واقعا معلوم نیست حق با کیه  الان خواهر منم ۱۴ سال از من بزرگتره .‌‌.. من ...

خواهر من وقتی من هنوز ۳۰ سالم نشده بود گفت من میخوام ازدواج کنم من هم خودم میدونستم هم پدر و‌مادرم که با ازدواج اون من خیلی داغون تر میشم اما خب ازدواج کرد منم که نمیتونستم جلوشو بگیرم اما انگار اوااااار اومد رو زندگیم مچاله شدم اصلا حسش قابل توصیف نیست چقدر من این ۳ سال درد کشیدم اشک ریختم بماند 

گذشته اسمش روشه گذشته و بهش فکر نکن تمرکزت روی حال باشه و اینکه تا الان که مشکلی پیش نیومده به خاطر ...

بله درسته ... حق با شماست واقعا

دائما به خودم میگم اینو. همش به خودم یادآوری میکنم که رهاش کنم 

ولی گاها وسط کارای مهمم میاد تو ذهنم و فکرم مشغول میشه و دست از کار میکشم   حس میکنم باید تاوان پس بدم...همش انگار منتظرم تاوان پس بدم  میدونین خیلی حس بدیه 

شروع کردی ولی دوباره همون راه تکراری رو رفتی راه جدید رو امتحان نکردی و الان خسته شدی حق بهت میدم خس ...

نه اتفاقا اون راهی که شما میگی هم رفتم نمیگم چیزی تغییر نکرد نه اما اون اتفاقی که من میخواستم بیفته تو زندگیم (ازدواجم ) نیفتاد 

صبر نکنم چیکار کنم میدونم زمان رفتنم دست من نیست خودکشی هم نمیتونم بکنم باید با این درد ادامه بدم تا ...

دوستم که حدود 30 سالش شده بود البته تو شهر ما زیر بیست سن ازدواجه با این کار فورا ازدواج کرد 

سوره طه رو با آب زعفران توی سینی نوشت بعد سینی رو شست و آب سینی رو داخل تشت ریخت و با اون آب غسل کرد البته آب رو در انتها دور نریزید و داخل باغچه یا پای درخت بریزید که توی فاضلاب نره چون باش قرآن نوشته شده

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
خواهر من وقتی من هنوز ۳۰ سالم نشده بود گفت من میخوام ازدواج کنم من هم خودم میدونستم هم پدر و‌مادرم ک ...

آره میدونم حقم دارین ..‌تقصیر اون نیست تقصیر شمام نیست 

این چیزا انگار یه غمه عمیقه  میدونین. 

ولی امیدوارم خدا به دلتون آرامش بده و هرچی که صلاحه همون بشه 

ممنون عزیزم چی بگم گفتم دیگه دوست دارم نباشم تموم شه 

چرا آخه؟ مگه قرار است برنامه زندگی کسی زندگی شما را خراب کنه! هر کسی برنامه زندگی خاص خودش را داره، سخت در اشتباهید، شما توانیی هاتون را هز نشناختید والا اینطور در مورد خودتون قضاوت نمی کردید. در هر حال من با مدرک دکترا در حوزه شخصیت شناسی و اعتماد به نفس در خدمتتون هستم.

بله درسته ... حق با شماست واقعا دائما به خودم میگم اینو. همش به خودم یادآوری میکنم که رهاش کنم  ...

دقیقا همینه که الان اسمشو میگن کارما ولی نمیشه که همش بهش فکر کرد چون میشه بازدارنده و نمیتونی کاری انجام بدی من نظرم اینه که ی خرده بنویس روی برگه و اون برگه ها رو پاره کن تا ی خرده آروم بشی و اینکه موسیقی هم خوبه آموزش ببینی و یا ورزش کنی اونم خوبه باعث میشه حالت بهتر بشه و موج های منفی دفع بشه

چرا آخه؟ مگه قرار است برنامه زندگی کسی زندگی شما را خراب کنه! هر کسی برنامه زندگی خاص خودش را داره، ...

اگر تنها یگبار سرفصل مطالب روانشناسی خوشبختی و روانشناسی موفقیت را ببینید، تصورتون در مورد خودتون به کلی عوض می شه.

2706