2752
2734
عنوان

یه نفر چندسال باید درد بکشه از یه موضوع ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 86 پست
با قسمت دومش به شدتتتت موافقمد این اتفاق برا خودم بارها افتاده

درسی ازش گرفتی یا هنوز داری امتحانو میدی

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من راجب اینک میدونم درس و فلان هرچی بود تا الان باید تموم می‌شد زندگیم و از حالت نرمال خارج کرده&nbs ...

میدونم حالت بده ها قشنگ درکت میکنم چون این موردو دیدم  ولی سعی کن بسپاری به خدا  خیلی وقتا اون چیزی که ما میخوایم نمیشه 

چه دارد ، آنکه تو را ندارد ؟! و چه ندارد ، آنکه تو را دارد ؟! ...✨️
2731
برا من زندگی هیچ رنگی نداره مدتهاس خاکستریه 

این همه حس ناامیدی معنی نداره این از ی جایی میاد که دسترسی بهش خیلی سخته انگار ی زخم کهنه باشه که جاش مونده و داره اذیت میکنه و برای خوب شدنش هیچ تلاشی نکردی مرهمی روش نذاشتی

میدونم حالت بده ها قشنگ درکت میکنم چون این موردو دیدم  ولی سعی کن بسپاری به خدا  خیلی وقتا ...

باشه اکی تموم شه زندگیم من راضیم همین الانم زندگی و نمیفهمم ظاهرا زندگی میکنم اما هیچی ازش نمیفهمم 

خواستگار داشتم مورد دوم هم بوده 

خب چی شد 

تو که برات مهمه هیچ کدوم جور نشد ؟

ولی من از نظرم یک زن مستقل تو چش همه جذاب تره اگرم بهت چیزی میگن از رو حسودیشونه 

ولی جات نبودم که پقیقا بدوم شرایطت چطوری هست

میشه برای موفقیتم دعا کنید.♥️🌱
درسی ازش گرفتی یا هنوز داری امتحانو میدی

تو یه حالت ۵۰ ۵۰ ام انگار  هم دارم درسشو میگیرم و هم دارم امتحانشو پس میدم همزمان 

ولی واقعا یه مدت بود خیلی عجیب تو خودم گم شده بودم و راهو گم کرده بودم تو زندگیم 

الان خداروشکر یکم بهتر شدم و دارم هدفمند میرم جلو 

امیدوارم بتونم 

تو یه حالت ۵۰ ۵۰ ام انگار  هم دارم درسشو میگیرم و هم دارم امتحانشو پس میدم همزمان  ولی وا ...

خیلی هم عالی عالیه که راه رو پیدا کردید پس درستو خوب یاد گرفتی یاد گرفتی که باید رها کنی تا به سمتت بیاد و حال دلت خوب بشه

اره خوب نمیشه این زخم فقط کمرنگ شده 

خودتم نخواستی چون همش داری مرورش میکنی ی بار برای همیشه این درد رو کنار بزار و دوباره شروع کن به خودت فرصت دوباره بده شاید شد  و اینبار بهتر شد 

خب چی شد  تو که برات مهمه هیچ کدوم جور نشد ؟ ولی من از نظرم یک زن مستقل تو چش همه جذاب تره اگ ...

خواستگارا که اکی نشد اونی هم که بهش علاقه دارم همش یه مانع پیش میاد 

بحث تو چشم دیگران نیست من اگر حالم بد میشه حس خودمه به شرایط خودم خیلی فشاااار رومه 

باشه اکی تموم شه زندگیم من راضیم همین الانم زندگی و نمیفهمم ظاهرا زندگی میکنم اما هیچی ازش نمیفهمم&n ...

خب خودتم میدونی که عزیزم زمان رفتن ما دست خودمون نیست ، کاش دست خودمون بود واقعا

تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که سعی کن نجنگی با خودت عزیزم ...خواهر منم عین شماست و خیلی نگران این قضیه اس که کی من ازدواج میکنم و البته حقم داره 

بعضی موقع ها باید یه چیزایی رو بپذیریم و کنار بیایم باهاش ،، باور کن میدونم سخته خیلیم سخت ولی جز صبر نمیشه کاری کرد

خیلی هم عالی عالیه که راه رو پیدا کردید پس درستو خوب یاد گرفتی یاد گرفتی که باید رها کنی تا به سمتت ...

اهوم خودمم از این بابت خیلی حالم بهتره 

ولی گذشته مو نمیدونم چیکار کنم کارایی کردم که نمیتونم فراموشش کنم نمیتونم خودمو ببخشم و دائم نگران گذشته ام  حس میکنم از بابت گذشته اتفاقای بدی برام میفته تو آینده  خیلییی نگرانم

خودتم نخواستی چون همش داری مرورش میکنی ی بار برای همیشه این درد رو کنار بزار و دوباره شروع کن به خود ...

هربار دوباره شروع کردم خراب شده خستم حس میکنم خب درست نمیشه تموم که میشه 

2706