2737
2734
عنوان

نامزدی

288 بازدید | 31 پست

نمی‌دونم چرا آنقدر  دوران نامزدی من ناراحتی هست چرا لذت نمی‌برم 

ساعتها با هم حرف می‌زنیم اما همو نمی‌فهمیم باز همچنین انگار سخته

برای مثال دیشب 

کسی هست اصلا بگم؟🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو ببینم چی شده؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740

ازالان خوب فکراتوبکن اگ همودرک نمیکنیدوتفاهم نداریدهرچه زودترجداشو

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

شوهرم مدتهاست ک سردرد های بدی داره خیلی بد خصوصا وقتی بحث میکنیم دو سه بار حالش بد شد وقتی من نبودم پیشش به زور براش نوبت گرفتم ببرمش دکترشوهر من خیلی خونسرد و بی‌خیاله البته جدیدا عصبی هم هست کارش جوذیه ک تا شب گاهی سرکارم 

من چندبار تذکر دادم و نوبت داری زود بیا یادت نره دیشب تا نزدیکی نه شب طول کشید زنگ بزنه تازه گف باید بم لباس عوض کنم خونه منم ناراحت شدم گفتم میتونی خودت بری دکتر سر راهتم هست. بهش برخورد میگه اصلا نمیرم چندبار گفتم لجبازی نکن برو من نوبت گرفتم گوش نداد امروز زنگ زد جواب ندادم بهش پیام دادماباپ هم بهش برخوردهیعنی واقعا نمیتوانسته دیشب یکم تلاش کنه ک من برم یا حداقل خودشبره عین خیالم آقا نبود پی براش اهمیت نداشت دیگ از خونسردیش نمی‌دونم چیکار کنم.تا هم باهاش بحث کنم سریع فشارش میره بالا

2706