2752
2734
عنوان

کمکم کنید حالم بهم مخوره از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 89 پست

با هر کدوم ازدواج کنی در هر مرحله زندگی سختی برات پیش بیاد میگی ای دل غافل اگه با اون یکی ازدواج کرده بودم اینجوری نمیشد 

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خاستگارم بهتره خب رلم چند بار اومد خاستگاری خونواده قبول نکرد دلسرد شدم

بنظر من توی ازدواج نباید به مسئله دل شکسته و تاوان و این چیزا فکر کنی

ازدواج خیلی مهمه

با کسی که شرایط بهتری داره ازدواج کن

مخصوصا که میگی خانوادت با اولی کلا مخالف بودن

2731
دلت از یجای دگ پره سر من خالی نکن

دلم از هیچ جا پر نیس منطقی و محترمانه جملاتمو گفتم! صرف تاوان دادن به معنی کارما پس دادن نیس همینکه بعدها حسرت این آقارو بخوری یعنی تاوان دادی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
رلت پات میمونه؟ عاشقی فقط به دوتا حرف نیست اونی مرده که بمونه پا حرفاش و حرفاشو عملی کنه هر کدوم ر ...

همه چی سو تفاهم بود نمخاستم اینجور شه رلم چند بار اومد و بابام قبول نکرد هر بار خاستم کات کنم نزاش دلسرد شدم دگ خاستگار اومد گفتم جوابم نه عه بابام گف بزار باهم حرف بزنید و این اتقاق افتاد

دلیلش برای رضایت ندادن چی بود؟ چندسالتونه؟ :) یسری وقتا پدرا خیلی چیزا میدونن که ما خبر نداریم.. ...

خونواده راضی نبودن و من دلسرد شدم نمیدونم چجور بگم اینجا همش توهین و قضاوت میکنن ولی من واقعا حالم بده😔😔😔😔

دوست گلم با خودت فک کن کدومشون نباشن نمیتونی ،زندگی کنی بی اون ،دوست گلم رلت گناه داره ترکش نکن اینط ...

اومد خاستگاری بابام راضی نشد حالم خیلی بده من نمخاستم همچین آدمی باشم😭😭😭😭

همه چی سو تفاهم بود نمخاستم اینجور شه رلم چند بار اومد و بابام قبول نکرد هر بار خاستم کات کنم نزاش د ...

حکمتی داره

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
خونواده راضی نبودن و من دلسرد شدم نمیدونم چجور بگم اینجا همش توهین و قضاوت میکنن ولی من واقعا حالم ب ...

میفهمم چی میگی ولی ایندتو درنظر بگیر 

اگه سنت کمه هنوز وقت داری برای مورد های بهتر هم

اما اگع خواستگارته بله بده اشنا بشین اگه بازم جوابت نه بود بهشون بگو

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2706